Dovolená podle vašich představ

dovolená

dovolenáLéto je v plném proudu a s ním i čas dovolených. Ne každý chce strávit dovolenou doma, i když dovolená strávená doma, třeba na zahrádce má určitě své plusy. Posedět si třeba při grilování s rodinou a kamarády, je lákavé pod pergolou na zahradě stejně tak jako u moře. A mnoho lidí zjistilo a stále zjišťuje, že Česko má mnoho co nabídnout. Pokud nechcete nebo nemůžete odjet na celý týden, udělejte si alespoň zajímavý výlet nebo vyberte nějaký víkendový pobyt. Co třeba užít si trochu romantiky v některém z evropských velkoměst?

Způsobů, jak si užít fajn dovolenou a neudělat příliš velkou díru do rozpočtu, je hned několik. Velmi oblíbené jsou last minute zájezdy, i ty ale mají svá omezení. Jejich nabídka je omezená, omezený je i počet míst, který je k dispozici. Pokud tedy chcete cestovat s více členy rodiny nebo partou kamarádu, máte dost omezený výběr. Ne každý také může odjet na dovolenou ze dne na den.

Dalším možnost představují slevové portály. Slevy pobytů v kategorii pobyty a výlety najdete na mnoha webech, NewGo je ale specializovaným portálem, kde najdete zájezdy a výlety nejrůznějších druhů. Stačí si rozmyslet, zda byste letos chtěli strávit dovolenou v Čechách nebo v zahraničí, na horách nebo u vody. Pak už stačí vybrat tu nejlepší nabídku v rámci svých finančních možností. Stále více lidí dává přednost opravdu aktivní dovolené, na kolech nebo s nějakým adrenalinovým sportem. Ti, kteří se chtějí alespoň jednou za rok nechat hýčkat, volí welness pobyty. I když welness program nabízí stále více hotelů, oblíbené zůstávají pobyty se zdravotními nebo zkrášlovacími procedurami v renomovaných lázeňských domech třeba v Jeseníku, Jáchymově nebo Mariánských Lázních. Každé ze jmenovaných míst má co nabídnout, ať už je to světoznámá vodoléčba Priessnitzových lázní v Jeseníku, pitné kůry v Mariánských lázních nebo voda s obsahem radonu, která pomáhá v boji proti chorobám pohybového a cévního aparátu v lázních v Jáchymově. Jedna věc by ale měla být všem dovoleným společná, odpočinek.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*