Krásný dětský pokojíček za pár kaček.

povleceni krtecek

povleceni krtecekVytvořit dětem příjemné prostředí na hraní, učení i spaní vás nemusí stát spoustu peněz. To podstatné co tvoří styl a atmosféru pokojíku především pro menší děti jsou dekorace. Nezapomeňte dítě do dekorování pokojíku zapojit. Třeba povlečení s oblíbeným hrdinou udělá velkou službu za málo peněz. Vybírejte raději dětské povlečení z příjemného materiálu, nejlépe hustě tkané 100% bavlny.

Dekorace do dětských pokojů

Velmi zajímavě také vypadá vymalovat jednu stěnu kontrastní barvou nebo na ni namalovat oblíbený motiv dítěte. Pokud si na malování sami netroufnete, můžete zvolit nalepovací dekorace nejrůznějších barev a tvarů. Nálepky jdou jednoduše nalepit i sejmout a za malou chvíli tak můžete ozvláštnit dětský pokojík. V dětském pokoji by také neměla chybět nějaká rostlina. Při jejím výběru buďte opatrní a vyhněte se jedovatým druhům. S rostlinami to nemusíte přehánět. Stačí jedna nebo dvě vhodně umístěné rostliny. Zdůrazněte, že květina je dítěte a tak by jí mělo samo zalévat. Vyberte barevný a zajímavý květináč, nebo ten obyčejný s dětmi namalujte.detske samolepky na zed

Dalším vděčným doplňkem do dětského pokojíku jsou látkové kapsáře. Mohou být třeba patchworkové a sloužit mohou k ukládání drobností, malých hraček, sponek na vlasy, korálků a podobně.

Nezapomínejte, že menší děti školkového věku potřebují hlavně prostor na hraní. Zpříjemnit ho můžete dětskými koberečky, polštářky na sezení i ležení nebo malými měkkými taburety, které jsou velmi praktické k ukládání věcí.

Poraďte se s dítětem a vyberte nějaké obrázky nebo fotky. Vystavte jeho umělecké pokusy a výkresy. Službu prokáže i stará dobrá korková nebo magnetická nástěnka, kde si může dítě připevnit obrázky, fotky nebo vzkazy. Malé děti ocení veselou lampičku na snadné usínání.

Inspiraci a snadné nákupy hledejte na www.PovlečeníDisney.cz

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*