Internet pro každého.

www

wwwDíky zakladateli internetu, který vymyslel world wide web, zkráceně www., mají všichni možnost přístupu k mnoha informacím. Poplatek, který za internet musíte zaplatit, je poplatek poskytovatelům internetu. Poskytovatelé internetu se předhánějí v poskytování akčních a výhodných tarifů. Poplatky za internetové připojení se liší i rychlostí stahování a odesílání dat. Některé tarify mají omezené množství dat, které můžete stáhnout a odeslat za měsíc. Na internetu máte možnost porovnání a vyhledání nabídek různých poskytovatelů internetu.

Pokud chcete internet využívat doma, můžete si vybrat jeden z tarifů připojení ADSL, které se liší rychlostí přenosu dat. Tarif O2 ADSL internet Optimal je jedním z nejoblíbenějších tarifů pro internet na doma. Rychlost stahování je maximálně 16 Mb/s, rychlost odesílání maximálně 1 Mb/s. Za měsíční poplatek 500 Kč, vám internet připojí, v případě problémů můžete využít technickou podporu, zdarma získáte antivir pro svůj počítač a slevu na balíček O2 Neon. Dalšími nezbytnými jednorázovými náklady je Wi-Fi modem za 999 Kč a samoinstalační balíček za 201 Kč. Získáte rychlý internet bez limitů pro přenos dat.

Nejlevnější variantou internetových balíčků od společnosti O2 je Internet Start, který je nabízen pro připojení typu ADSL i pro O2 mobilní internet. S mobilními tarify můžete internet využívat kdekoliv, doma, v práci i na cestách. Protože nejlevnější mobilní internetový tarif Standard má omezený přenos tarif na 500 MB, může být skvělý doplněk k domácímu tarifu, který můžete využít při občasnému připojení notebooku k internetu během dovolené, cesty do práce a podobně. Rychlost připojení závisí na použitém modemu, dostupnosti signálu a použité technologii přenosu. Maximální rychlost je 2 Mb/s. Tento Pokud už využíváte internet na doma od O2, získáte na mobilní internet slevu 100 Kč. Další náklady kromě platby za tarif jsou USB modem Huawei E1750 za 495 Kč a 95 Kč za aktivování tarifu.

Internetové připojení zajišťují i jiní mobilní operátoři nebo například UPC. UPC internet s pevným připojením, bez datového omezení můžete mít už za 299 Kč za měsíc.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*