Domek, dům, snadno a rychle.

kontejnery

kontejneryStavebních postupů pro stavbu rodinných domů i jiných typů staveb je hned několik. Velmi ekonomickým a rychlým způsobem, jak získat přechodné bydlení, rodinný domek nebo skladovací s komerční prostory jsou montované stavby, sestavené například za použití ekonomických kontejnerů E3E. Kontejnery fungují jako základní stavební jednotky, které mohou být použité jako stavebnice. Kontejnery se vyrábějí v  šířkách 2438 mm a 2200 mm, a v délkách 6058 mm a 5100 mm. Vysoké jsou standardně 2580 mm.

Výhodou kontejnerů je jednoduchý transport i na větší vzdálenosti a snadná montáž bez použití jeřábu. Stěny i strop kontejnerů tvoří PUR panely. Tyto obytné buňky lze použít pro sezónní a dočasné ubytování. Poté je lze opět snadno rozmontovat a převést na další místo určení. Kontejnerové domy se hodí jako dočasné ubytovny pro dělníky na stavbách, ale možnosti jejich využití jsou mnohem širší.

Stavba z unimo buněk ale může sloužit i k trvalému obývání. Jedná se o obytné a sanitární kontejnery modelové řady Standard. Stavbu lze postavit během několika týdnů. Obytné buňky mohou sloužit jako turistická nebo klasická ubytovna, rychlé občerstvení, restaurace, zázemí pro dělníky, ale i například jako školka a podobně. Sestavu buněk lze přizpůsobit prostoru, který je k dispozici i funkci, kterou má stavba plnit. Není problém navrhnout a realizovat i patrovou stavbu. Po konečných úpravách může být rodinný domek postavený z unimo buněk okem nerozeznatelný od domku postaveného z tvárnic nebo cihel. Samozřejmostí pro celoroční používání takové stavbu je kvalitní zateplení stěn. Na modulární stavby i obytné kontejnery lze použít fasádu podle vašich představ, tak aby stavba zapadla do krajiny a ladila s okolím. Vysoká kvalita a životnost je podpořena použitím nosných rámů z žárově zinkovaných plechů.

Maximální variabilitu, individualitu, vysokou kvalitu a vlastnosti nízko energetických staveb mají modulární domy, které splní i ty nejvyšší požadavky kladené na moderní a komfortní bydlení.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*