Kouzlo nábytku z masivu

postel masiv

postel masivTaké nedáte dopustit na dřevo? Tento přírodní materiál z našich domovů hned tak nezmizí. Všechny jeho vlastnosti totiž zatím žádný jiný materiál nenahradil. Má jedinečnou strukturu a je příjemné na dotek. Na rozdíl od jiných materiálů používaných v interiérech mi sluší i drobné vady, škrábance a vyšisovaná místa.

Pokud nechcete nebo nemůžete zvolit z masivu veškerý nábytek v domě či bytě, zaměřte se na ložnici. V dřevěné posteli se vám bude dobře spát. Dřevo navozuje příjemnou uklidňující atmosféru.Vybrat komfortní, dostatečně prostornou a pohodlnou postel se určitě vyplatí.

Kvalitní postele z masivu vynikají bytelnou konstrukcí, která zaručí dlouhou životnost postele. Dobrá postel udrží jakoukoliv tělesnou váhu, odolá i řádění dětí. Dřevo lze dobře kombinovat s jinými materiály a není problém vybrat design postele, který se hodí do každého interiéru. Pokud si postel pořizujeme s předpokladem, že nám poslouží pěkných pár let, vyplatí připlatit si za kvalitu v podobě tvrdého třeba dubu či buku. Struktura tohoto dřeva je velmi pěkná. Postel bude vypadat dobře v přírodním odstínu. Aby byl interiér veselejší, můžete jej doladit pestrobarevným povlečením, přehozem nebo polštáři.

Kvalitní české postele

Pokud sháníte postel z masivu za rozumnou cenu, podívejte se na bídku internetového obchodu CeskáLoznice. cz. Najdete zde nejen postele vyrobené z jehličnanů, smrku či borovice, ale i nábytek z břízy či buku. Specialitou obchodu jsou zvýšené manželské postele s úložným prostorem a odkládacími stolečky, které vás jistě osloví. Je příjemné spát ve zdravotně nezávadné bytelné posteli s důmyslným systémem odvětrání. Další vychytávkou jsou již zmíněné úložné prostory na kuličkových výsuvech, na které je poskytována  doživotní záruka.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*