Kompletní realizace koupelen

koupelna Siko

koupelna SikoMálokdo je stoprocentně spokojen se svým bydlení. Vždycky se dá něco vylepšovat. Pokud s rekonstrukcí teprve začínáme, většinou první řešíme kuchyně a koupelny. Právě ty jsou ve starých bytech a domech nevyhovující. Dnešní článek je určen všem, kteří právě o rekonstrukci nebo nové koupelně uvažují. Ještě před samotným zahájením stavebních prací je dobré inspirovat se a podívat se na nejnovějších trendy, které najdete třeba v galerii realizací.

Koupelny Siko

Siko je v oblasti koupelen pojmem díky zaměření na funkčnost i design a nabídce komplexního řešení na míru pro malé i prostorné koupelny. Pokud se rozhodnete pro koupelnu na klíč od společností Siko, vyhnete se mnoha možným problémům a komplikacím. Klient se sice nemusí během rekonstrukce koupelny starat o žádné zařizování ani asistovat u stavebních prací, je však součástí výběru  veškerých materiálů a vybavení i technologických postupů. Realizace koupelny trvá většinou a účastní se jí klientský specialista a technický dozor. Hotová koupelna je předána bez vad či nedodělků, funkčnost veškerého vybavení je vyzkoušena.

Po zaregistrování do Zákaznického klubu SIKO můžete využívat řady výhod pro zákazníky a speciální slevové akce, můžete využívat služby třetí přání zdarma a máte nárok na prodloužené záruky.

Vybíráme koupelny

Na moderní koupelnové vybavení jsou kladeny vysoké nároky. Každá koupelna by měla být nejenom funkční, ale i krásná. A stejně tak, jako existují různé požadavky a vkus zákazníků, existuje i bohatý výběr materiálů, tvarů i barev obkladů, podlahových krytin, nábytku i příslušenství pro koupelny. V síti prodejen Siko najdete velmi bohatý koupelnový od předních tuzemských i zahraničních výrobců. V sortimentu Siko najdete klasická umyvadla a umývátka i inovativní porcelánová či skleněná umyvadla méně tradičních designů, která najdou své místo v moderně zařízených interiérech.

Protože koupelnu neměníme často, je dobré si vybrat si barvy a dekory, které se nám hned tak neokoukají. Pro ještě lepší představu, jak bude realizovaná koupelna vypadat slouží 3D vizualizace, která je logickým krokem po zaměření prostoru a návrhu koupelny, který vám udělají odborníci v Siko. Je jen na vás, zda zvolíte dlažbu v dekoru dřeva nebo kamene nebo klasiku v barvě, která se vám líbí. Realizaci koupelny byste ale měli v každém případě přenechat odborníkům.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*