Kde pořídit náhradní díly pro 3D tiskárny?

3d tiskarny

Klasickou tiskárnu má doma téměř každá domácnost a podobně se začínají rozmáhat také 3D tiskárny. Svou vlastní má doma spousta kutilů. Už dávno nejde o cenově nedostupné zařízení, kromě toho si s ním užijete spoustu zábavy – od sestavování až po tisk. Jenže co když se nějaký díl rozbije?

Šikovný kutil si rozbitou 3D tiskárnu opraví sám doma, ostatně domácí modely určené k samostatnému sestavení nejsou na pochopení zase tak složité. Nejdříve je však potřeba zakoupit náhradní díly pro 3D tiskárny.

Nakupte u odborníků na 3D tisk

Náhradní díly pro 3D tiskárny koupíte například v e-shopu Sharplayers, firmy, jež se zabývá zakázkovou výrobou a 3D tiskem. V nabídce má heatblocky, heatbreaky, trysky a sortiment pro kompletní přestavbu 3D tiskárny jako konstrukční díly, krokové motory, průmyslové zdroje, extrudery i základní desky. S pomocí jejich sortimentu si tedy můžete svou 3D tiskárnu nejen opravit, ale rovněž vylepšit.

Veškeré zboží je skladem, pokud ho stihnete objednat dopoledne, bude vám expedováno ještě týž den. Jestliže tedy na opravu tiskárny spěcháte, není nejmenší problém. Pro všechny, kdo si nejsou jistí výběrem správného dílu, je připravená zkušená technická podpora na telefonu. Tým Sharplayers s 3D tiskárnami pracuje denně, všichni zaměstnanci moc dobře ví, o čem je řeč.

V e-shopu pořídíte i příslušenství pro 3D tiskárny

V e-shopu Sharplayers kromě náhradních dílů pořídíte také samotné 3D tiskárny, materiály pro 3D tisk a samozřejmě příslušenství pro 3D tiskárny jako tiskové podložky, adhezivní přípravky a pomůcky na čištění.

Doporučujeme rovněž přečíst si články na blogu Sharplayers, najdete zde spoustu užitečných tipů kde hledat 3D modely pro tisk, jaké 3D programy jsou dostupné zdarma, kterou značku filamentu si vybrat a mnoho dalšího. Sharplayers se stane vaší pravou rukou, co se týče 3D tisku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*