Sedací soupravy i pro každodenní spaní

sedací souprava

sedací soupravaPokud přivítáme doma návštěvu, pravděpodobně jí usadíme v sedací soupravě, která bývá centrem obývacího pokoje a společenského dění v domě či bytě. Sedací souprava ale často plní více funkcí, než je jen pohodlné sezení při sledování televize. Sedací soupravy mohou mít poměrně velké úložné prostory a některé lze využít pro příležitostné i každodenní spaní. Pokud budeme sedací soupravu rozkládat často, třeba i každý den, je třeba na to myslet už při výběru vhodného modelu.

Při výběru sedací soupravy hraje hlavní roli materiál a prostor, kam chceme sedací soupravu umístit. Pokud to místo jen trochu dovoluje, bývají jasnou volbou prostorné rohové sedací soupravy. Na výběr je nepřeberné množství potahových látek, umělá i pravá kůže. Kvalitní kožené sedací soupravy se velmi dobře udržují, jsou příjemná na dotek a vynikají vysokou životností. Velmi luxusně působí v interiéru kombinace potahu z kůže a rámu sedací soupravy z tvrdého masivního dřeva. Design sedací soupravy lze sladit s konzervativně zařízeným i moderním interiérem. Protože v obývacím pokoji, potažmo na sedačce trávíme dost času, připlatit si za kvalitu provedení a potahový materiál se vyplatí.

Pokud plánujete sedací soupravu využívat i jako lůžko, vybírejte kvalitní sedací soupravy, které se snadno rozkládají a lze je díky kvalitnímu polstrování využít i ke každodennímu spánku. Pro spánek, tedy dobrou oporu celého těla, je přizpůsobena matrace i rošt, a do úložného prostoru lze uklidit peřinu a polštář. I sedací souprava s funkcí lůžka by měla samozřejmě dobře vypadat.

Specializovaný obchod Nábytek Lupínková nabízí velký výběr čalouněných i kožených sedacích souprav a sestav s křesly či taburety. Nás v sortimentu zaujaly extra pohodlné polohovací sedací soupravy, které poskytují dokonalou relaxaci.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*