Stavební chemie Murexin

Murexin

MurexinNa každé nemovitosti je stále co dělat, zlepšovat a opravovat. A k tomu jsou potřeba tmely, lepidla, barvy, nátěry. Stavební chemie najde své uplatnění v interiéru i exteriéru.

Stavební firma MUREXIN není žádným nováčkem na českém trhu a může se pochlubit více než osmdesáti lety působení v oboru. Nabízí komplexní řešení v oblasti ochrany staveb proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. V sortimentu ale najdeme mnohem více než ochranné nátěry či tepelné izolace. V nabídce firmy Murexin najdete vše potřebné pro fasády, přísady do betonu a malty, stěrkové hmoty či lepící malty a spárovací hmoty pro obklady a dlažby či prostředky pro pokládku podlah.

Při rekonstrukci ani drobnějších opravách se neobejdeme bez lepidla. Vybírat můžeme z řady speciálních i univerzálně použitelných jednosložkových či dvojsložkových lepidel.  Speciální lepidla využijeme například při pokládce podlahy, ať už vinylové,  PVC, CV,  pryžové, korkové či koberce, parket nebo dřeva. Větší kusy linolea či PVC podlahové krytiny je dobré k podkladu přilepit, aby se zamezilo vzniku nerovností na podlaze.

Novinkou v sortimentu je lepidlo X-Bond MS-K 88 Express s vysokou počáteční lepivostí. Jedná se o opravdu univerzálně použitelné silné a rychle schnoucí lepidlo, které zajistí velmi pevné a pružné spojení nejrůznějších materiálů. Toto lepidlo se hodí pro všechny druhy obvyklých materiálů v interiéru  i v exteriéru.

Pro další informace a celý sortiment stavební chemie navštivte internetové stránky firmy Murexin.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*