Zdravé a komfortní spaní v postelích z masivu.

postel UNIS-S

postel UNIS-SI když je dnes móda pořídit si nábytek z laminovaných nebo foliovaných dřevotřískových desek, nábytek z masivu si hledá stále více příznivců. Především v ložnici má masivní dřevěný nábytek své opodstatnění. Nábytek z masivu utváří pocit tepla domova. Spaní v posteli z masivu je zdravé. Nemusíte se obávat negativního působení syntetických pojidel, lepidel a laků.

Další z neoddiskutovatelných kladů nábytku z masivu je jeho krása. Ani sebelepší imitace dřeva není tak příjemná na dotyk. Navíc s přibývajícím stářím, masivní nábytek neztrácí nic ze své výjimečné krásy. Povrch dřeva se snadno udržuje a v případě potřeby lze povrch renovovat nátěrem. Nábytek z kvalitního, dobře zpracovaného dřeva se velmi snadno udržuje a v případě potřeby lze snadno zrekonstruovat nebo opravit. Jeho životnost i odolnost a bytelnost je velká. Je jen na vás zda zvolíte postele z masivu v přírodní barvě nebo necháte nábytek namořit do tmavšího odstínu. Existují i přírodní zcela ekologické nátěry na voskové bázi, které jsou vhodné především pro dřevěné postele, postýlky a další nábytek do pokojů těch nejmenších.

Nemusí vždy platit, že masivní nábytek představuje vysokou investici. Kvalitní nábytek z masivu měkkého dřeva jako je smrk nebo borovice je cenově srovnatelný a mnohdy i levnější než sériově vyráběný nábytek z lamina. Dalším často používaným dřevem, které se těží v našich zeměpisných šířkách je dřevo bukové. Bukové dřevo nemá vysokou sukovitost je pevné a je charakteristické svou krásnou světle medovou barvou. Nábytek z masivu se snadno kombinuje s jiným vybavením bytu, má nadčasový vzhled a hodí se do klasického i moderního interiéru. Nábytek z masivu může být zcela designově jednoduchý s čistými liniemi nebo ozdoben zajímavými detaily a prvky.

Společnost UNIS-N je český výrobce kvalitního celodřevěného nábytku. Dřevěný nábytek je dobře opracovaný, jeho kvalitu a jedinečnost zaručuje kromě materiálu i značný podíl ruční řemeslné práce.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*