Originální vizitky snadno a rychle

vizitka

vizitkaI v době, kdy lze velkou část komunikace řešit online mají klasické tištěné vizitky své místo. Pokud máte o vizitce zcela jasnou a konkrétní představu, není nic lehčího, než si nechat vizitky podle svého návrhu vytisknout. Vytvořit profesionálně vypadající vizitku nemusí být nijak těžké. Vizitky by měly odpovídat zaměření, stylu, barvám a logu firmy. Klasický rozměr vizitky je 90 krát 50 mm, případně 85 krát 54 mm.

Pokud nemáte zcela konkrétní představu, jak by vaše vizitky měly vypadat, můžete jednoduše zvolit  vizitky online. Při jejich výrobě bude prvním krokem výběr vzoru z obsáhlé galerie vzorů na webu Tisknisi.cz.

Ofsetová tiskárna pak zajistí tisk zvoleného množství originálních oboustranných vizitek. Vizitky se tisknou plnobarevně, v nejvyšší  kvalitě na prémiový 350 g silný  papír matnou křídu na ofsetovém stroji. Zákazníci mají možnost zakoupit společně s vizitkami i vizitkáře se slevou až 35 %. A další důvody, proč zvolit vizitky od Tiskni si? Ke každé objednávce nad 100 ks vizitek dostane zákazník 20 ks vizitek zdarma a při nákupu nad 900 Kč je dopravna zboží zdarma. Mezi další služby zákazníkům patří tisk letáků, plakátů, prospektů, skládaček, brožur, katalogů, kalendářů i dalších tiskovin.

Jak postupovat při tvorbě vizitky?

Postup je zcela jednoduchý. Stačí si z obrovského množství dostupných vzorů vybrat design, který vás zaujme. Pak stačí doplnit požadovaný text, který bude natištěn, jako je vaše jméno, jméno firmy, kontaktní údaje a podobně. Posledním krokem je pak odeslat objednávku na tisk. Na výběr jsou designy univerzálně použitelné, určené pro auto, moto, cyklo a sport, krásu, zdraví a welness, právníky, advokáty a státní správu a tak podobně.

Praktické vizitkáře

dámský vizitkarPokud chcete mít důležité kontakty po ruce, uspořádané přehledně na jednom místě, je nejvíce praktickým řešením vizitkář. Vybírat můžete z bohatého sortimentu vizitkářů v dámském či dámském provedení. Můžete zvolit vizitkář, který vám bude nejvíce vyhovovat. V nabídce najdete modely nejrůznějších stylů, od klasických, přes různobarevné, po vizitkáře s veselými motivy. Pokud chcete, aby vizitkář vydržel i nepříliš jemné zacházení, zvolte kvalitu v podobě koženého vizitkáře. Pokud chcete umístit do vizitkáře pouze několik důležitých vizitek, můžete zvolit model kombinující vizitkář a pouzdro na iPhone.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*