Kvalitní kované ploty a brány.

plot Exclusive

plot ExclusiveKov má své nezastupitelné místo v interiéru i v exteriéru. Je vyhledávaným materiálem, pro svůj vzhled, možnosti opracování i vysokou odolnost a životnost. Kovový plot dobře ochrání váš majetek proti násilnému vniknutí, navíc je vzdušný a dobře vypadá.

Společnost KlaTan se může pochlubit mnoha zkušenostmi s výrobou kovaných plotů a bran. Mezi služby zákazníkům  patří i doprava a komplexní příprava a montáž, včetně případné instalace motorových pohonů.

Jednotlivé modelové řady plotů se liší vzhledem, rozměry i materiály výplně. Můžete si nechat navrhnout a vyrobit kované ploty a brány  na míru prostoru i vašim požadavkům. Vzhled kovaného plotu po značné míry závisí na přání a vkusu zákazníka. Ploty a brány lze osadit různými ozdobnými prvky. Povrchová úprava žárovým pozinkováním kovových plotů a bran zaručuje odolnost vůči vnějšímu prostředí i jejich bezúdržbovost.

Plusem kovaných plotů KlaTan je moderní nadčasový design. Většina modelů má nýtované spoje. Jednoduché základní modely plotů, které lze pořídit za přijatelnou cenu, najdete v modelové řadě Standard. Výplň plotů z řady Standard je tvořena kombinací jeklových vodorovných příčníků a tyčí o průměru podle přání zákazníka. Veškéré profily mají minimálně 2 mm tlustou stěnu a jsou spojeny svařovanými spoji.

Kované ploty Canine a Gothick jsou tvořeny různě širokými profily, které momentálně dominují skladbě kovaných plotů. Svislá výplň čtyřhrané oceli  je doplněna oboustranně plochou ocelí. Jednotlivé modely se liší použitými ozdobami.

Kované ploty Pointed jsou charakteristické klasickým vzhledem daným ručně kovanými zakončeními svislých tyčí ze čtyřhranné oceli. Nejvíce variabilní je provedení kovaných plotů Exclusive, kde si zákazník volí materiál výplně, ozdoby, typ použitých spojů i finální povrchovou úpravu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*