Auto pro každý terén.

Land Rover

Land RoverI v odlehlých místech, obklopeni pouze drsnou přírodou žijí lidé. Život jim usnadňují vozy určené pro jízdu na nezpevněných komunikací. Už několik desítek let se terénní vozy Land Rover těší značné oblibě v mnoha zemích světa, Českou republiku nevyjímaje.

Land Rover Defender je klasikou mezi terénními vozy. Jeho robustní vzhled a klasický design si na nic nehraje, vůz je přizpůsoben pro náročnou práci. Původně byl totiž konstruován jako pracovní vůz, a jeho vzhled mnoha změnami neprošel. Byl využíván v armádě, na farmách i pro přepravu osob a zásob v těžko dostupných místech. U Land Roveru oceníte hlavně jeho spolehlivost. Důležitý je především motor. Vybrat si můžete z variant s rozvorem kol 90 nebo 110 palců. Výhodou je i dobře čitelná přístrojová deska a páčky a spínače, které můžete ovládat i v rukavicích. Samozřejmostí je možnost klimatizace. Při přepravě objemných a těžkých nákladů oceníte značnou variabilitu vnitřního prostoru vozu.

Jemnější tvary a vzhled městského vozu má Land Rover Freelander. Nyní se prodávají vozy druhé generace. Vybrat si lze z několika typů motorů. Ve variantě diesel se vyrábí motory o objemu 2,2 litrů a výkonu 150 PS a varianty o výkonu 190 PS pro modely SD4 s šestistupňovou automatickou převodovkou. Benzínový motor má objem 3,2 litru. Oblíbený je i šestkový benzinový motor s šestistupňovou automatickou převodovkou. K nadstandardní výbavě patří funkce regulace rychlosti na volantu, automatická klimatizace, automaticky sklápěná vnější zrcátka, navigační systém, stěrače s dešťovými čidly, automatické zapínání světel, koženými potahy a mnoho dalšího. S Land Roverem Freelander si užijete vzrušující a zábavnou jízdu ve městě i mimo hlavní komunikace.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*