Elektronické obojky s mnoha funkcemi

obojek Aetertek

obojek AetertekKaždý pejsek by se měl venku pohybovat jen s obojkem a psí známkou. A každý pes by měl zvládnout alespoň ty nejzákladnější povely. Nejdůležitější je psa v každí situaci přivolat. Výcvik psa nám usnadní hned několik pomůcek. Jednou z nich jsou i elektronické psí obojky.

Elektronický výcvikový obojek je ideálním pomůckou, jak psa naučit poslušnosti. Ač to tak možná na první pohled nevypadá, pes se naučí přijít na zavolání rychle a nenásilně. Vílem výcviku totiž v žádném případě není psa týrat. Naučit psa reagovat ve složité situaci je totiž poměrně těžké. Dřív bylo jedinou dostupnou pomůckou dostatečně dlouhé vodítko. Elektronické obojky se ovládají pomocí dálkového ovladače a díky tomu umožňují kontrolu psa i na poměrně velkou vzdálenost. Jednotlivé modely se liší svým dosahem i nastavením intenzity impulzů.

Výhody obojků Aetertek

U výcvikových elektronických obojků firmy Aetertek můžete zvolit zvukový, vibrační či elektrostatické upozornění. Nad jinými modely vynikají i precizním zpracováním a hezkým designem, jednoduchým ovládáním, vodotěsností, rychlým nabíjením a nízkou cenou. Máte doma malou psí smečku? Pak oceníte, že elektronické obojky Aetertek umožňují výcvik až tří psů najednou. Pomocí barevných obojků psy jednoduše odlišíte a přepínáním na vysílači pak můžete ovládat každého psa zvlášť.

I když elektronické obojky umožňují vysílat slabé elektrošoky, budete překvapeni jak málo bude nutné tento druh trestu použít. V případě, že pes neposlechne, obojek vydá pouze varovný zvukový signál a až následně slabé korekční impulsy, které jsou pro psa nepříjemné. V případě, že pes pochopí, že dané chování je nepřípustné, máte z poloviny vyhráno. Ve většině případů pak stačí pouhé varovné pípnutí k tomu, aby se pes vrátil k žádanému chování. Obojky jsou vhodné pro psy staré minimálně šest měsíců.

Není těžké vybrat model obojku vhodný právě pro vašeho psa. V úvahu je třeba vzít plemeno a váhu psa. Elektronické výcvikové obojky Aetertek umožňují nastavit až 18 intenzit impulzů a mají dosah signálu 350, 500, 550 nebo až 1000 m. Obojek Aetertek AT 919 a další modely s tak dlouhým dosahem signálu se využívají především pro výcvik loveckých a pracovních psů.

Protištěkací mód

Je nepříjemné, pokud psi obtěžují své okolí štěkáním. Pokud nebydlíte na samotě u lesa, musíte naučit svého psa, aby v určitých situacích zůstal potichu. Elektronické výcvikové obojky Aetertek slouží i jako obojky protištěkací. Protištěkacímu mód lze  aktivovat a deaktivovat podle  potřeby.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*