Domácí osvěžující limonády se SodaStream.

Soda Stream sirupy

Soda Stream sirupyZvláště během teplých dní, kdy teplota stoupá nad 25 stupňů je důležité dodržovat pitný režim a zásobit tělo dostatečným množstvím tekutiny. To platí dvojnásob pro děti a starší občany, kteří často zapomínají pít v průběhu dne.

Co ale pijete? S přeslazenými limonádami dostáváte do těla velkou dávku cukru, aniž byste si to možná uvědomovali. Umělá sladidla také nejsou pro organizmus, zvláště ten dětský příliš vhodná. Obezřetní byste měli být i při velké konzumaci minerálních vod, především těch s vyšším obsahem sodíku.

Pokud nechcete pít pouze obyčejnou vodu, zkuste si připravit domácí limonádu nebo minerální vodu. S přístrojem SodaStream si snadno doma namícháte perlivé nápoje nejrůznějších příchutí. Jedná se o mnohem modernější sofistikovanější a lépe vypadající verzi starých sifonových lahví, na které si možná ještě matně vzpomínáte. Soda Stream mají  vyměnitelné tlakové bombičkami, které obohacují vodu oxidem uhličitým. Pak už stačí některou z mnoha příchutí vody. V nabídce nechybí klasické ovocné příchutě jako je pomeranč, citron nebo grep. Vyzkoušet můžete i SodaStrem sirupy s chutí exotického ovoce či směsí. Doma si můžete připravovat Colu i citronádu. Perlivou vodu oceníte při přípravě koktejlů, ať už alkoholických nebo nealkoholických.

Proč zvolit Soda Stream místo klasických limonád?

Je to jednoduché, osvěžující nápoj si uděláte snadno doma, kdykoliv budete mít chuť. Nemusíte nosit těžké láhve z obchodu. Nemusíte si dělat zásobu perlivých vod ve sklepě nebo spíži.V neposlední řadě budete mít lepší pocit, že je díky vám spotřebováno zase o něco méně plastových lahví.

1 Comment

  1. Soda Stream je výborná věc, bohužel ale ty bombičky s CO2, které mají údajně vydržet až na 80l v praxi vydrží tak akorát na 50l nápoje a nová (při výměně) stojí 200,-… Doporučil bych se poohlédnout po alternativách, které vyjdou na třetinu ceny 🙂 – některé české firmy ty alternativy nabízejí.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*