Osvěžte svůj pozemek s travním kobercem

Nová sezóna na novém povrchu? Pokud přemýšlíte o založení nového trávníku, máme pro vás dobrou zprávu. Trávník se dá s úspěchem položit až do teploty +5C. Toto období je ideální pro ty, kdo touží mít dokonalý zelený koberec na svém pozemku, ať už se jedná o parky, fotbalová hřiště, golfová hřiště nebo jiná sportovní zařízení.

Rychlé řešení pro dokonalý trávník

Jedním z nejpopulárnějších řešení pro rychlé a efektivní založení trávníku je travní koberec. Tato metoda spočívá v pokládce již předem vypěstovaného trávníku, který je dodáván v rolích. Díky tomu můžete mít dokonale rovnoměrný a hustý trávník bez nutnosti dlouhodobého čekání.

Výběr ideálního trávníku dle potřeb

Společnost www.pokladanetravniky.cz je specialistou na pokládka travního koberce. Nabízí dva typy trávníků: travní koberec OK (zátěžový) a běžný travní koberec. Zatímco travní koberec OK je ideální pro místa s vyšší zátěží, jako jsou sportovní hřiště, běžný travní koberec skvěle poslouží pro méně zatěžovaná místa jako jsou zahrady či parky. Když si vyberete ten správný typ trávníku, můžete se těšit na dlouhodobě krásný a odolný trávník.

Kvalita a zkušenosti na prvním místě

Společnost Pokládané trávníky má za sebou dlouhá léta zkušeností v oboru pokládky trávních koberců. Jejich hlavním cílem je nabídnout zákazníkům nejen kvalitní produkty, ale také odborný přístup a doprovodné služby. Ať už se jedná o poradenství, výběr nejvhodnějšího trávníku nebo samotnou pokládku, můžete se spolehnout na profesionální a individuální přístup. Pyšní se dlouholetou tradicí v oboru a může se pochlubit mnoha spokojenými zákazníky. Kromě kvalitního trávního koberce nabízí také odborné poradenství a kompletní servis od vybrání vhodného trávníku až po jeho pokládku. Věříme, že kvalitní trávník je základem každé krásné zahrady.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*