Výměňte si autosklo během nákupu.

autoskla

autosklaJednou z nemilých věcí, která se stane mnohým řidičům je poškozené nebo rozbité autosklo, nejčastěji to přední. Je jedno, zda se sklo rozbilo či poškodilo od odlétlého kamínku vozidla jedoucího před vámi či se jednalo o kratochvíli vandalů. V každém případě představuje výměna autoskla problém, který jste nečekali.

O něco příjemnější to je, pokud jste pro případ rozbití a následné výměny čelního skla připojištěni. Ještě o něco méně nepříjemné to bude, pokud využijete služeb specializované sítě autosklo servisů Autosklo Express společnosti Expression s.r.o. v nákupních centrech v ČR. Jedná se o autorizovaný smluvní servis České Pojišťovny, který spolupracuje i s pojišťovnami Alianz, Kooperativa, ČSOB a dalšími. Expresně opravit či vyměnit si můžete i autosklo nákladní vozy.

Výhodou oficiálního smluvního servisu je nejenom rychlé a bezproblémové vyřízení pojistné události s vaší pojišťovnou. Poškozené čelní či boční autosklo bude vyměněno dříve, než si nakoupíte v jednom z několika obchodních centrech na území hlavního města Prahy. Nejedná se tedy o žádnou ztrátu času, žádné dlouhé čekání. Všechna autoskla jsou skladem. Montují se pouze originální kvalitní homologovaná autoskla s požadovaným osvědčením a označením. Dalším plusem je 12 hodinová otevírací doba včetně sobot a nedělí. Pokud se vám tedy sklo poškodí v pátek večer, nemusíte s jeho výměnou čekat až na následující pracovní den. Prohlédnout si můžete autoskla ceník.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*