Dílenské vozíky pro profi i domácí dílny

dílenský vozík

Také vás rozčiluje hledání těch správných kleští, hmoždinek či smirkového papíru, právě když je nutně potřebujete? Přenosné plastové boxíky vyřeší problém se skladováním vrutů, šroubů a matic, vrtáků či jiných drobností. Kde ale mít přehledně uložené nářadí a nástroje, dokumenty či součástky, tak aby byly vždy po ruce? Ideálním řešením pro profi i domácí dílny je dílenský vozík. Kvalitní vozíky vynikají dobrým řemeslným zpracováním, vysokou nosností a dlouhou životností.

dílenský vozíkOptimální dílenský vozík najdete ve specializovaném internetovém obchodě nabytek-polak.cz, kde jsou k dostání nejrůznější typy kvalitních kovových vozíků lišících se nejenom velikostí, ale i tvarem a počtem a uspořádáním polic a zásuvek. Protože jsou vozíky díky pevným polypropylenovým kolečkům mobilní, je samozřejmostí pojistka proti samovolnému vysunutí zásuvek. Blokace zavřených zásuvek při vysunutí jedné zásuvky zabraňuje překlopení zásuvkové skříně vlivem převážení směrem dopředu. Dalším bezpečnostním prvkem je otočná brzda koleček. Pro snadnou manipulaci slouží praktická madla.

Pokud má řemeslník potřebné věci vždy po ruce a přehledně uspořádané, zvyšuje se i komfort a efektivita práce. Tato pojízdná pracoviště najdou své uplatnění jak při opravárenských činnostech, tak při výrobě a údržbě.

Mezi nejprostornější modely patří dílenské vozíky s rozměry 1037 mm * 600 mm * 1058 mm a 1037 mm * 753 mm * 1058 mm. Pokud si nevystačíte se základní barvou, můžete si vybrat ze vzorníku RAL.

Skříň se zásuvkami, ať už pojízdná nebo statická, představuje základ vybavení každé dílny. Zásuvky mohou mít nosnost 70 i více kilogramů. Dokonalé uspořádání zásuvek přesně podle vašich požadavků zajišťuje prolisovaná perforace pro zasouvání dělícího materiálu, kterou najdete po celém vnitřním obvodu zásuvek. V případě potřeby není problém skříně zamknout, protože jsou standardně vybaveny robustním centrálním zamykacím mechanismem.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*