Podzimní smršť akcí na nářadí

akce makita

Ačkoliv pohled do kalendáře napovídá, že příroda se nám brzy začne připravovat k zimnímu spánku, čeká naopak obchodníky nejúrodnější část roku. Aktivita prodejců horečně stoupá, servírují nám jednu akční nabídku za druhou a my se s potěšením necháváme hýčkat slevami a vybíráme skutečně výhodné kousky. Obdobná situace panuje také na trhu s nářadím.

Na podzim letošního roku představili světoví výrobci nářadí spoustu zajímavých akcí, z nichž stojí za to vybírat.

MAKITA – profi nářadí bez kompromisů

akce makitaPravidelnou akci přinesla řemeslníky vysoce ceněná značka elektrického a aku nářadí Makita. Lze zde například nalézt velmi oblíbený typ aku vrtačky MAKITA 6271DWE ve vícero variantách výbavy a typu akubaterie. Tato akuvrtačka nalezne uplatnění jak v profesionálním využití, tak pro všestranné práce v domě či kutilské dílně. V akci jsou dále průmyslové vysavače, kotoučové pily, elektrické vrtačky nebo úhlové brusky.

Nářadí Makita v akci nabízí se slevami až 45% e-shop www.naradi-naradi.cz.

NAREX – tradice českého výrobce elektronářadí

akce narexS poněkud odlišnou filozofií vyrukoval český výrobce elektronářadí Narex. K vybraným produktům Narex v akci přidal hodnotné dárky zdarma. K výkonnému nářadí tak můžete získat teleskopický hliníkový žebřík, který ocení kutil i profesionál. I další dárky se řadí do skupiny praktických – kožená zástěra k úhlovým bruskám zdarma nebo šikovná lékárnička, která se neztratí v žádné dílně.

STANLEY – kvalitní ruční nářadí

akce stanleySTANLEY je značka nářadí, získávající stále větší popularitu díky své obsáhlé nabídce a kvalitním výrobkům. Pro podzimní dny představuje Stanley akci na nářadí s výraznými slevami až 47%. Za zmínku stojí především úložné boxy na nářadí. Potřebujete-li vyměřit rychle a přesně plochu při výměně podlahy nebo výmalbě stěn, vypočítat objem místnosti například při plánování topení nebo klimatizace, pak se nabízí laserový měřič vzdálenosti TLM100i. V akci tento laseroměr pořídíte za cenu 2.093,- Kč, přičemž oproti původní ceně ušetříte příjemných dvanáctset korun.

Ještě váháte? Pak příliš neotálejte, konec roku tu máme co nevidět, nakupte nyní bez stresu a s příjemnými dodacími termíny. Na Vaši návštěvu se těší e-shop www.naradi-naradi.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*