Výhody textilných hal

textilní hala

textilní halaPokud potřebuje rychle rozšířit či zahájit výrobu, existují hned dvě rychlá a poměrně levná řešení. Montované haly již nejsou ničím výjimečným. Možná ale nevíte, že alternativou k nim jsou textilní haly. Jedná se o cenově a časově výhodné řešení využitelné v mnoha oblastech podnikatelských aktivit.

Plachtové haly nejenomže postavíte za zlomek času, který by zabrala stavba klasické haly, stejně rychle je v případě potřeby rozmontujete, případně přesunete na jiné místo. Flexibilita je v podnikání jedním z důležitých faktorů. Postavit halu trvá pouze několik týdnů a reagovat na změny rychle je výhoda před konkurencí. Kvalitní montovaná hala bude bez velkých údržbových prací dobře sloužit mnoho let. A příklady využití textilních hal v praxi? Kromě toho, že se dají použít jako skladovací prostory, najdou své využití i v zemědělství třeba pro ustájení zvířat či jako přístřešky pro zemědělskou techniku. Další možností využití jsou sportoviště. Skvěle se hodí pro zastřešené kurty, jízdárny či hangáry. Používá je například společnost Geosan Ostrava či Vlamax Bystřice. Používají se samozřejmě nejenom u nás, ale i v zahraničí.

Jejich nespornou výhodou je i možnost napojení na stávající budovy. Tak jednoduchá přístavba otvírá nové možnosti. Kvalitní textilní haly vynikají řemeslným zpracováním a jsou zde použity odolné materiály s dlouhou životností. Halu lze zkrátka přizpůsobit konkrétnímu účelu a požadavkům.

Odolné textilní haly

Textilní hala si s našimi povětrnostními podmínkami hravě poradí. Není nutné složitě budovat základy. Textilní halu lze instalovat na jakémkoliv vyrovnaném terénu. Aby byl zákazník klidný, měl by každou novou plachtovou halu posoudit nezávislý statik.

Základní konstrukci textilních hal tvoří systém ocelových příhradových rámů, vzájemně propojených fixačními ztužidly. Krycí textilie, kterou jsou haly pokryty, je vysoce odolná nánosová PES tkanina splňují veškeré normy pro těžko hořlavé stavební materiály. Můžete si vybrat barvu i odstín, není problém nechat si plachty velkoplošně potisknout podle přání.

Kde objednat?

Pokud uvažujete o textilní hale, doporučujeme vám obrátit se na specializovanou firma POLAK CZ, která se může pochlubit řadou zkušeností a realizací průmyslových hal nejvyšší kvality. Nechte si udělat halu na míru, zvolte odpovídající vzhled, velikost, osvětlení či odvětrávání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*