Plastová okna, dveře a zimní zahrady od Bohemia Plast.

plastová okna

plastová oknaOkna a dveře udávají vzhled domu. Design je tedy důležitým kritériem při výběru oken a dveří. Stejně důležité, ne li důležitější hledisko jsou ale tepelně izolační vlastnosti, protože topná sezóna je u nás velmi dlouhá. Momentálně nejoblíbenějším typem oken jsou plastová okna.

Pro plastová okna hovoří jejich nízká cena v porovnáním s okny dřevěnými a dobré těsnění zamezující průniku tepla i hluku. Ten, kdo někdy umýval stará šroubovací okna s dřevěným rámem, který už má svá nejlepší léta za sebou potvrdí, že plastová okna jsou umytá jedna dvě.

Zákazníci nemusí volit tu nejjednodušší a nejlevnější variantu plastových oken v bílé barvě. K dispozici je celá škála typů oken. Kvalitní plastová okna se vyznačují vysokou pevností a barevnou stálostí. Plastový profil může mít různý počet komor, ale nemusí nutně platit, že větší počet komor rovná se lepší okno. Vybírat můžeme i tvar a typ okenních křídel, způsob otvírání oken i druh zasklení. Bezpečnostně izolační sklo je tvrzené a plní funkci bezpečnostního prvku. Dalším typem speciálního zasklení je sklo protihlukové, které ocení všichni, kteří bydlí blízko rušné cesty.

I když jsme se zmínili, že cena plastových oken není nijak závratná, přesto plánujeme výměnu oken jen jednou či dvakrát za život. Plastová okna Kladno od Bohemia Plast Group jsou kvalitní výrobky s dlouhou životností a výborným zpracováním.

Dalšími výrobky Bohemia Plast Group jsou i plastové vchodové dveře a v neposlední řadě i zimní zahrady. Zimní zahrady jsou oázou zeleně během domy, kdy zahrada odpočívá a rostliny mají období vegetačního klidu. Na zimních zahradách můžeme najít citrusy, orchideje a různé druhy pokojových rostlin. Zimní zahrada může být dokonalým místem k odpočinku. Pokud je tedy dobře navržena a realizována. Při realizaci zimní zahrady je nutné myslet na její umístění, velikost, zateplení, větrání i vytápění.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*