Dětské hřiště na vaší zahradě.

hřiště Jungle Gym

hřiště Jungle GymTaké byste měli rádi na zahradě bezpečné a kvalitní dětské hřiště? Dětská hřiště Jungle gym splňují veškeré nároky kladné  na hrací plochy pro děti. Zakoupit originální certifikované výrobky se určitě vyplatí. Herní prvky nemají ostré hrany, přečnívající šrouby a kovové části konstrukce ani mezery ve kterých by mohla uvíznout dětská noha, ruka či tkanička nebo část oblečení. Všechny dřevěné hranoly mají sražené či zaoblené rohy a hrany. Mezi základní vybavení každého i toho nejmenšího dětského hřiště patří madla, kotvy a krytky šroubů.

Herní sestavu můžete vybrat na míru podle představ potřeb a stáří vašich dětí. Moduly a příslušenství jsou vzájemně kompatibilní, lze tedy postupně jednotlivé části hracích sestav dokupovat. Dřevo je ošetřené tlakovou impregnací, proto bude zdobit vaši zahradu či dvůr velmi dlouho a děti si zde užijí spoustu zábavy.

Na žádném hřišti pro děti asi nesmí chybět skluzavky a houpačky. Základní úkryt s klouzačkou požadované barvy a velikosti můžete doplnit například o hrazdu, pískoviště, opičí lanovou dráhu a jiné hrací prvky.

Herní sestavy jsou dodávány v rozloženém stavu. Montáž není nikterak složitá. Vše potřebné máte k dispozici. Není potřeba dokupovat žádný spojovací materiál. Pokud si přesto na montáž podle návodu netroufáte, můžete si nechat hřiště odborně nainstalovat na zvolené místo.

Můžete zvolit jednu ze tří základních variant dětských věží. Kromě věže- domečku se skluzavkou obsahuje každá dětská věž i v základním vybavení příslušenství pro hraní, které se liší podle velikosti věže. Velké věže překvapí děti například dalekohledem, periskopem nebo volantem. Povýší tak hru na piráty nebo námořníky na skutečnou výpravu, na které může tatínek nebo maminka dělat plavčíka.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*