Firemní prezentace na sociální síti.

sociální síť

sociální síťPředstava, že na sociálních sítích tráví čas pouze teenageři je naprosto mylná. Své vlastní osobní stránky má na nejpopulárnější sociální síti Facebook velké procento Čechů však věkových kategorií. Facebook slouží nejenom k sdílení soukromých informací. Na Facebooku můžete například účinně zviditelnit svůj obchod. Díky Facebooku budete mít rychlou zpětnou vazbu od svých zákazníků. Vaši spokojení zákazníci mohou velmi rychle rozšířit informace o vašem obchodě v okruhu svých známých a jejich známých. Potenciální zákazníci se pak na stávající zákazníky vašeho obchodu postupně nabalují.

Nechte si vytvořit profesionální firemní stránky na Facebooku nebo propojte vaše internetové stránky s Facebookem. Díky stránkám na sociální síti máte zajištěnu nejenom reklamu a zviditelnění u cílové skupiny možných budoucích zákazníků, ale můžete snadno a velice rychle a pružně reagovat na poptávku, připomínky a podobně. Seznamte široký okruh lidí se  speciálními akcemi, soutěžemi a novinkami ve vaší firmě. Výsledek propagace vaší firmy propojením s Facebookem poznáte nejenom na návštěvnosti vašeho internetového obchodu. Vaše služby nebo produkty mohou zaujmout tři miliony uživatelů  v České Republice.

Aby propagace vaší firmy měla smysl, nesmí se jednat o „mrtvé“ internetové stránky. Stránky musí být aktuální a přitažlivé. Je nutné reagovat, publikovat komentáře produktů či služeb a zaujmout. Interaktivní stránky mohou být vedeny podle vašich představ a požadavků a spravovány profesionály on-line.

Pokud jste se rozhodli pro reklamu na Facebooku, můžete zvolit  krátký textový nebo obrázkový inzerát umístěný na osobní nebo firemní stránky.  Předností reklamy na Facebooku je možnost přesného zacílení skupinu zákazníků daného věku, pohlaví nebo jiných kritérií. Výhodou oproti jiným druhům internetové reklamy je platba pouze za reakci na inzerát, tj. proklik inzerátu.

Pokud s Facebookem nemáte mnoho zkušeností, a o firemních stránkách nebo reklamě na sociální síti uvažujete, můžete se všechny potřebné informace dozvědět díky konzultacím. Školení Facebook vám ujasní, zda bude tento druh propagace pro vaši firmu přínosem.

Facebook je stále populárnější a vyvíjí se jeho vzhled i možnosti. Mnoho uživatelů nevyužívá pouze pro povídání s přáteli, ale baví se i díky aplikacím, hrám a soutěžím. I hry a soutěže mohou být vhodným marketingovým nástrojem pro posílení zájmu o vaší firmu či značku.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*