Dárkové poukazy na nevšední zážitky.

zážitky.cz

zážitky.czStále oblíbenější formou dárku pro přátele i rodinné příslušníky jsou poukazy na zážitek. Pokud blízkou osobu jen trochu znáte, není problém vybrat zážitek, který jí potěší a překvapí. Pokud máte zajímavé  internetové stránky, můžete v tomto oboru spolupracovat v partnerském programu s webem Zážitky.cz.

Inzercí kvalitní služby vaše stránky nic neztratí na své atraktivitě. Právě naopak. Affiliate program na zážitky nabízí za získání zákazníků, které nabídka zážitků osloví získání provize ve výši 10–15% z ceny zážitkového poukazu. Další odměnu získáte za nasazení bannerů a odkazů na stránku se zážitky pro každého.

Registrace do programu je rychlá a bezplatná. Aktuálně je k dispozici více než 150 různých sportovních, adrenalinových, odpočinkových moto a jiných zážitků. Zákazníci ocení 12 měsíční platnost poukazu na dárek ve formě nevšedního zážitku, který je doručen v originální dárkové krabičce. Pokud se zákazníci přece jen nestrefí do vkusu obdarovaného, mohou certifikát na zážitek bez jakékoliv sankce či dalšího poplatku vyměnit  za jiný zážitek nebo si nechat do 30ti dnů vrátit peníze. Samozřejmostí je  úrazově pojištění na všechny zážitky.

Pokud vás spolupráce s zážitky.cz oslovila, můžete se registrovat online. Žádost projde schvalovacím procesem obvykle do 48 hodin. Pokud jsou vaše stránky schváleny, umístíte na ně  banner nebo textový odkaz zážitků. Pokud zákazník zážitků.cz přijde na stránky přes váš banner či odkaz, a do 30 dnů zakoupí zážitek, máte automaticky nárok na provizi, která je vyplácena měsíčně.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*