Vysajte 99,99 % alergenů v prachu.

vysavač Vorwerk

vysavač VorwerkI pokud máte to štěstí a ve vaší domácnosti není nikdo alergik, potřebujete vysavač. Pokud máte doma koberce i plovoucí podlahu budete pravděpodobně hledat vysavač co možná nejuniverzálnější. Kvalitní vysavač zbaví podlahu prachu, roztočů a jiných alergenů. Mnoho nezávislých testů potvrdilo, že nejúčinnější jsou filtrační systémy, které používají  pro sběr sáčky. Kvalitu filtrace ovlivňuje počet filtrů ve filtračním systému. Neměl by chybět ani HEPA filtr. Filtrační sáček Premium používá označení „TÜV – certifikovaný Premium filtr“. Správně zvolený vysavač by měl mít příslušenství, které oceníte při vysávání těžko dostupných zákoutí.

Většina výrobců udává v charakteristice vysavače jeho výkon. Neplatí ale automaticky, čím vyšší výkon, tím kvalitnější vysavač. Sací síla vysavače závisí i na jiných charakteristikách než pouze na jeho příkonu. Vysavač Vorwerk Kobold 140 je vysoce účinný. Maximálně využívá energetickou energii na vysoký sací výkon při poměrně nízké spotřebě energie. Jak moc energie vysavač spotřebuje vám ale prozradí jiný údaj – příkon vysavače. Čím vyšší příkon vysavač má, tím větší má také spotřebu energie. Povrchu můžete přizpůsobit i sílu sání. V případě vysavače Vorwerk je to ještě jednodušší, síla sání se vysávanému povrchu přizpůsobí automaticky.

Pokud už jste investovali do kvalitního vysavače Vorwerk, nesnižujte jeho životnost ani účinnost kupování nekvalitního neznačkového příslušenství, sáčků a podobně. Originální příslušenství je pro chod vysavačů Kobold Vorwerk nezbyností. Vše potřebné pro chytrý vysavač nabízí e-shop. Pro levnější nákup nejen čistících prostředků, ale i vůní do vysavače, filtračních sáčků a mnoha jiných doplňků a příslušenství můžete využít můžete i speciální letní akce. K zvýhodněnému balíčku získáte navíc zajímavé dárky, podle toho, jaký typ vysavače Vorwerk vlastníte.

Pokud jen trochu chráníte životní prostředí a recyklujete odpad, oceníte, že vysavač včetně většiny jeho příslušenství je vyroben z vysoce kvalitního recyklovatelného plastu.

Pokud se o všem rádi přesvědčíte na vlastní oči a věci si rádi vyzkoušíte na vlastní kůži, můžete si domluvit nezávazné předvedení vysavače, během kterého se můžete zeptat na vše, co vás ohledně vysavače Vorwerk zajímá.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*