Co to obnáší pořídit si na zahradu bazén.

bazén

bazénCeny bazénů, především nadzemních bazénu, v posledních několika letech klesají a svou vlastní vodní plochu má na zahradě stále více lidí. Ceny mnoha modelů nadzemních bazénů jsou nízké i díky poměrně vysoké konkurenci v této oblasti.

Nejjednodušší možností, jsou nadzemní bazény, které mohou být z několika druhů materiálů. Nejjednodušší a nejlevnější variantou plnohodnotného koupání na zahradě, jsou bazény nafukovací. K jejich výhodám patří i snadná instalace na požadované místo. V případě potřeby lze bazén snadno vypustit, demontovat i uskladnit. V případě mechanického poškození, lze poškozené místo zalepit.

Další možnou variantou nadzemních bazénů jsou bazény s kovovou konstrukcí a stěnou ze zesíleného laminovaného PVC. I tento typ bazénu je nenáročný na instalaci i údržbu. Konstrukce bazénu je pevná a odolná. Můžete zvolit bazény různé velikosti i hloubky. Nevýhodou pro někoho může být, že všechny bazény jsou kruhové. Kruhový bazén Intex s průměrem 4,57 a hloubkou vody více než metr, je již plnohodnotným bazénem, který může sloužit nejenom k dovádění dětí a vodním radovánkám, ale i k plavání.

Díky kvalitní technologii čištění vody v bazénu, neutratíte horentní sumy za kompletní výměnu vody v průběhu koupací sezóny. Pokud zvolíte kvalitní filtraci, která je většinou kombinací klasické, ale vysoce účinné pískové filtrace s dalším systémem, stačí vodu napustit pouze na začátku sezóny a pak si můžete užívat křišťálově čisté vody po dlouhou dobu. Díky pískové či kartušové filtraci není nutné používat tolik bazénové chemie zabraňující rozvoji bakterií, řas a sinic ve vodě.

Všechny zmíněné typy bazénů i filtrací naleznete v internetovém obchodě BazenyShop.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*