Čas na novou pohádku?

DVD Garfield

DVD GarfieldNejenom děti bez rozdílu věku, ale i většina dospělých, mají rádi pohádky a příběhy se šťastným koncem obecně. Proto jsou tak úspěšné animované komedie určené pro celou rodinu. Lístky do kina pro celou rodinu se ale dost prodraží. Není to sice stejný zážitek, ale na hezkou pohádku se můžete společně podívat i doma. A někdy je možnost zabavit dítě jeho oblíbenou pohádkou na DVD k nezaplacení. Pokud chcete při nákupu pohádky na DVD ušetřit, poohlédněte se po akčních slevách a levných DVD v papírových obalech. Můžete tak sehnat oblíbené pohádky za zlomek běžné ceny. Ceny těchto DVD začínají již na 19 Kč.

Ve specializovaném internetovém obchodě DVDeshop.cz najdete opravdu bohatý sortimet klasických českých i populárních moderních pohádek z dílny Walta Disneye i jiných studií. Spidermani, Pokémoni, Bakugani a Barbie  prostě okouzlili většinu dnešních dětí, ať se to jejich rodičům líbí nebo ne. Pokud ale dáváte přednost pohádkám, které miluje už několik generací, podívejte si do kategorie Večerníček.

Ať už sháníte oblíbené pohádky s krtečkem nebo třeba DVD s příběhy Barbie princezen, určitě si vyberete. Jako malou ochutnávku sortimentu, který pobaví celou rodinu uvádíme příběhy tlustého a zábavného kocoura Garfielda, Lvího krále, 101 dalmatinů  nebo kultovní Jen počkej zajíci. Ti nejmenší  ocení kromě již zmiňovaného krtečka třeba příběhy Červený traktůrek, Prasátko Štíhlík nebo Mickeyho klubík. Nechybí ani pohádky naučné, jako je například francouzská série Byl jednou jeden život.

Pokud plánujete pohádkou použít jako dárek a vybíráte na poslední chvíli, přijde vám vhod, že více než 9000 DVD titulů je skladem a odesláno v den objednání.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*