Bydlete luxusně v hlavním městě.

viladum chodov

viladum chodovVkusně, pohodlně a příjemně bydlet je sen snad každého. Po každodenním pracovním shonu oceníme klid domova. V rušném hlavním městě to platí dvojnásob. Luxusní stylová bytová vila inspirovaná meziválečným funkcionalismem již brzy vyroste v starém Chodově. Budoucí majitelé bytů jistě ocení klid a zeleň do které tato vila zapadne a nebude nijak rušit celkový dojem ze staré zástavby. Viladům Chodov je důkazem toho, že i s využitím nejmodernějších materiálů a technologií lze vytvořit harmonický celek s úžasnou atmosférou jakou nepostrádají historické budovy.

Prostor a vzdušnost je pro pohodlné bydlení zásadní. Na to klade bytový dům Chodov důraz. V této exkluzivní vile je pouze 8 bytových jednotek s výměrem od  85 m2 do 134 m2. Každá bytová jednotka je řešena individuálně. Jsou zde byty s balkony, prostornými terasami a předzahrádkami. Aby klidný dojem nebyl rušen množstvím zaparkovaných aut, jsou parkovací stání jsou umístěna v suterénu.

Další výhodou této lokality je dobrá občanská vybavenost a dostupnost a to vše při zachování spojení s přírodou. K výletům i jinému sportovnímu vyžití vybízí přírodní památka Údolí kunratického potoka, součást rozlehlého Kunraticko-Michelského lesa. Touto oblastí vede několik  značených cest pro pěší i cyklotrasa. Nechybí zde několik hřišť pro děti. V dosahu se nachází stanice metra a nákupní centrum Chodov.

Budoucí majitelé mají jedinečnou možnost ovlivnit své bydlení ještě v průběhu stavby a dokončovacích prací. Důraz je kladen na kvalitní a nadčasové materiály. Standardně jsou v bytech voleny masivní dřevěné parkety, vysoce kvalitní bezespáré designové obklady či tropické dřevo použité na podlahových lamelách teras a lodžií.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*