Moderní interiéry s profesionálním designem.

bytový design

bytový designUvažujete-li o změně vzhledu svého bytu, popřípadě si zařizujete nové bydlení a nechcete nic ponechat náhodě, bytový architekt se zasadí o to, aby jste byli s konečným laděním a designem vašeho interiéru opravdu spokojení. Profesionální bytový architekt vám může navrhnout varianty uspořádání bytu, o kterých by se vám ani ve snu nezdálo, že by byly v daném prostoru realizovatelné.

Jistě máte určitou představu o tom, jak by měly interiéry vypadat a  působit. Realizace interiérů se musí v první řadě soustředit na praktické hledisko bydlení, ale byt s moderním a originálním designem zaměřený na detaily může splňovat nejpřísnější požadavky na pohodlné a komfortní obývání. I pokud máte jasnou představu, nebo preferujete určitý styl bytový architekt vám pomůže styl sjednotit až do fáze vzniku komplexního projektu se kterým budete spokojeni. Interiérový designer nabídne cenné rady ohledně materiálů barev a kombinací a detailech, které doladí každý interiér k dokonalosti.

Barvy hrají důležitou roli v celkovém dojmu z jakéhokoliv interiéru. Pokud víte jaké základní barvy chcete v prostorech zvolit, nechte si poradit s doladěním dekorací a doplňků, kombinací s doplňkovými barvami a volbou jednotlivých odstínů. Pro ucelenou představu, jak bude konečná realizace působit slouží nepostradatelné dvojrozměrné půdorysové ale především troj rozměrné návrhy interiérů a vizualizace. Správně sladěné barvy dokážou opravdový zázrak a navodí příjemnou atmosféru, kterou lze ale pokazit nevhodně zvolenou barvou nábytku.

Pokud zařizujete nebo rekonstruujte byt nebo jiný prostor, nebojte se oslovit design studio. Díky radám a nápadů profesionálů získáte perfektně vypadající a plně funkční interiér propracovaný do posledního detailu. Bytový design je rychle se rozvíjející odvětví nabízející více než estetickou stránku bydlení.  Bytový architekt vám nabídne možnosti jak prakticky a harmonicky zařídit jakýkoliv prostor.

Při zařizování bytu nebo i jiného interiéru se vyplatí věnovat mu náležitou pozornost. Důležité je myslet nejen na zařízení kuchyně a obývacího pokoje, kde budete pravděpodobně trávit čas s rodinou, kamarády a návštěvami, ale i volbu designu jedné z nejintimnějších místností v bytě či domě – ložnice. Ve vhodně zvoleném a zařízeném interiéru ložnice budete nerušeně a klidně spát a dokonale si odpočinete. Ložnici si zvolte přesně podle svého vkusu bez ohledu na aktuální módní výkřiky, ale pokud možno volte ložnici jako vzdušný málo zastavěný prostor, což pomůže docílit zdravého spánku.

Další místností, kde lze uplatnit mnoho designových a funkčních vychytávek je dětský pokoj. Pokud je interiér vhodně zařízen, může „růst“ spolu s dítětem. Nepodceňte volbu prostor, nábytku a doplňků. Prostředí dětského pokoje děti ovlivňuje a formuje jejich osobnost. Naštěstí se ustupuje od donedávna voleného postupu, že dětský pokoj je tou nejmenší, nejzastrčenější dispozičně nejhůře řešenou místností z bytu či domu. Dopřejte svým dětem nápaditý krásný dětský pokoj. Ptejte se jich na preferované barvy, postavy z filmů a podobně. Bytový design vám pomůže tyto nápady zakomponovat do funkčního interiéru, tak aby bezpečný, ale děti se zde cítily útulně a pohodlně.

1 Comment

  1. Já mám dobrou zkušenost s jednou bytovou architektkou a mohu jenom doporučit. Vše šlo jako po másle a moc se mi to líbí

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*