Bydlení v novém.

nové domy

nové domyNajít bydlení podle svých představ se většinou nepodaří tak rychle. Pokud máte problém najít kvalitní bydlení v severomoravské metropoli zkuste bydlení v novém projektu Rezidence Nová Karolina.  Byt Ostrava splní i velmi náročné požadavky velkých rodin i jednotlivců. Všechny byty na prodej se vyznačují moderně a prakticky řešeným vnitřním uspořádáním na jejichž designu spolupracovali renomovaní bytoví architekti. Moderní bydlení by mělo být prostorné, ale hlavně pohodlné. V neposlední řadě by mělo splňovat novodobé ekologické standardy.   Novostavby Ostrava, jejichž výstavba se právě realizuje splňují veškerá kritéria, která jsou kladena na moderní bydlení.  Vybrat si můžete mezi cca 250 byty od třiceti do sto třiceti metrů čtverečních, což odpovídá variantám 1+kk až po luxusní byty 5+kk s mezonetem. Můžete zvolit i byty Ostrava s balkónem, terasou či předzahrádkou. V nabídce jsou i levné byty menších výměr.

Projekt je výjimečný nejen svým umístěním v atraktivní lokalitě blízko centra města, ale i charakterem bytů. Rezidence Nová Karolina bude mít půdorys ve tvaru C a naleznou zde své zázemí služby a obchod, dvě nové restaurace, dětské hřiště, dostatečné množství parkovacích míst a rekreační plochy. Výhodou koupě bytu v novostavbě je, že si budoucí majitelé mohou během výstavby určit veškeré podstatné prvky interiéru od dveří přes obklady až po sanitární techniku. Nové byty Ostrava tak zaručují, že získáte velmi příjemné a moderní místo k bydlení.

Ceny bytů závisí nejen na velikosti bytu, ale i na tom, zda je byt vybaven balkónem, terasou či předzahrádkou,  umístění a několika dalších faktorech. Luxusní byty Ostrava 4+kk či 5+kk se střešními terasami se budou nacházet v nejvyšších patrech domů rezidence.  Koupě bytu Ostrava je investicí do budoucnosti, která nebude ztrácet na ceně. Zvláště mezonet je výhodnou investicí, protože se vždy jedná o atypický byt o který je vždy velký zájem na realitním trhu.  Pokud má mezonetový byt navíc i terasu, jedná se o dobře vynaložené peníze do rodinného majetku. Mezi kupujícími v České Republice stále převládají cizinci, kteří již mají s podobným typem bydlení zkušenosti a umí ocenit jeho výhody.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*