Kvalitní stínící technika od A do Z.

barevné žaluzie

barevné žaluzieNejen za slunečného letního dne oceníte výhody kvalitní stínící techniky. Možná nevíte, že výběr stínící techniky je mnohem větší a neomezuje se jen na horizontální žaluzie do oken plastových a eurooken. Tyto žaluzie vyrobené ze slitiny hliníku jsou v poslední době velmi oblíbené, především pro svou nízkou pořizovací cenu, snadné ovládání a velké množství barevných variant. Žaluzie jsou zasazeny do rámu okna, shrnovací a naklápěcí mechanismus je ukryt v liště splývající s rámem okna.

Na trhu je velký výběr markýz a žaluzií.  Žaluzie stíní prostor a vytvářejí příjemné klima.  Něco navíc vám nabídnou i žaluzie vertikální, jejichž textilie má antistatickou vrstvu zabraňující usedání prachu.

Můžete zvolit i luxusní horizontální bambusové žaluzie, standardně dodávané s lamelami širokými 25 nebo 50mm. Neobyčejně pevné, odolné a kvalitní bambusové žaluzie jsou vyráběny a instalovány na míru podle požadovaných rozměrů. Na výběr jsou žaluzie přírodní nebo v dalších sedmi odstínech. Bambusové rolety jsou nejenom krásné, moderní, stálobarevné a ekologické, ale navíc neuveřitelně pružné a nenáročné na údržbu.  Lamely se nekroutí ani  a jsou mnohem tenčí než dřevěné lamely. Bambusové žaluzie zútulní každý interiér.

Další variantou mohou být předokenní rolety nebo venkovní rolety. Do starších zástaveb s dvojitými šroubovacími okny jsou vhodné meziokenní žaluzie. Pro předzahrádky terasy a pergoly zase markýzy v různých dekorech, které upoutají nebo naopak splynou s okolím.

Pokud nemáte rádi v interiéru obtížný hmyz, můžete si pořídit pevné nebo rolovací okenní sítě. Kvalitní sítě jsou vyrobené ze skelného vlákna s plastem. Dobře snáší tepelné rozdíly a vydrží mnoho sezón.  Okenní sítě jsou odnímatelné, způsob uchycení je zvolen podle profilu oken či dveří a podle toho, jedná-li se o okna či dveře plastová, nebo dřevěná.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*