Betonové ploty se snadnou montáží

betonové ploty

Oplocení hranic pozemku je v našich zeměpisných šířkách standardem a nutností. Pokud si nevystačíte s pouhým jednoduchým drátěným plotem, a uvažujete o stavbě pevného a odolného plotu, je dnešní článek určený právě vám.

Představujeme betonové ploty

betonové plotyBetonové ploty jsou stále častěji k vidění nejenom u průmyslových objektů, skladů a hal a jiných komerčních objektů, ale i kolem zahrad a rodinných domů. Využívají se i v případě, že chceme část pozemku přepažit či oddělit dělící stěnou.

Každý má trochu jiný vkus a tedy i jinou představu o oplocení. Sortiment betonových plotů je ale bohatší, než by se na první pohled mohlo zdát. Betonové oplocení nevolíme pouze pro to, že poskytují ochranu před vniknutím nepovolaných osob na pozemek, pro jejich pevnost a odolnost, jejich předností může být i zajímavý vzhled. A pokud máte rádi přírodní materiály není problém betonové části kombinovat třeba se dřevem. Takový plot je také velmi stabilní a odolný, ale působí méně robustně. Dekorativní kombinované betonové ploty dobře ladí s celkovým vzhledem domu a přitom poskytují majitelům domu a zahrady dokonalé soukromí. Přizpůsobit stylu nemovitosti lze jak barvu plotu, tak styl sloupků a desek.

Další předností betonových plotů je kromě životnosti několika desítek let i nenáročná údržba. Plot dobře odolává nepříznivým vlivům počasí a není nutné mu věnovat v podstatě žádnou péči.

Betonový plot snadno levně a rychle

Pokud nejste tak zdatní, abyste si plot navrhli a postavili sami od A do Z, ale přesto chcete zhmotnit své představy o betonovém plotu a jste alespoň trochu manuálně zruční, podívejte se na nabídku betonových plotů společnosti MIMA ploty s.r.o. Příjemně vás překvapí nejenom poměrně nízká cena, ale i variabilita celého systému montáže betonového plotu. Stačí si vybrat jednu nebo více variant betonových desek, které lze různě kombinovat a dosáhnout tak originálního vzhledu každého plotu. Další výhodou je rychlost montáže, při které není nutné betonovat základové desky, protože jednotlivé plotové desky, které se usazují mezi sloupky ve tvaru H, do sebe přesně zapadají. Pokud chcete, aby plot dobře vypadal nejenom ze stany od ulice, ale i z pohledu z domu či zahrady, jsou pro vás betonové oboustranné ploty vhodným řešením.

Pokud vás betonové ploty od MIMA ploty zaujaly, nechte si vypracovat cenovou nabídku podle vašich konkrétních požadavků.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*