Zimní grilování: S kvalitním grilem se budete bavit

drevene brikety na gril

Když se podíváte za okna, uvidíte námrazu a nejspíše uslyšíte i poměrně ostrý zimní vítr. Pobyt v pohodlí vlastního domova pro vás tedy bude nejspíše prioritní. Letní radovánky, jak by se mohlo zdát, jsou již dávno pryč. Všechny si ovšem v žádném případě odpírat nemusíte! Například grilování se může stát klidně i celoroční záležitostí. Musíte mít ovšem kvalitní spolehlivý gril, s nímž bude příprava masa, ryb, zeleniny nebo čehokoli jiného na rozpáleném roštu doslova hračkou. Naším tipem jsou značkové grily od tradičního výrobce Weber.

drevene brikety na gril

Grilujte kdykoli a kdekoli

Letní grilování je typické především tím, že většina lidí používá klasické grily na dřevěné uhlí. Není se čemu divit, jejich pořizovací cena je nejnižší a na rozžhavené uhlí máte dostatečné množství času. V zimě je tomu poněkud jinak, a tak se vyplatí zvolit moderní elektrický gril, který pomocí spirály umí nahřát litinový rošt během několika málo minut. Grily Weber jsou v tomto ohledu vynikajícími kompaktními pomocníky.

Bytelný elegán

Mnohé především neznačkové typy grilů jsou typické minimální hmotností spojenou s maximální vratkostí konstrukce. Často stačí nechtěný pohyb a neštěstí je na světě. U elektrických modelů od společnosti Weber na toto zapomeňte. Typickým příkladem budiž třeba gril Weber Q 1400, který si jen položíte na stůl a můžete si být jisti, že se tak jednoduše nepřevrhne. K dostání je mimo jiné i provedení Stand s nožkami a odkládací plochou.

Zapomeňte na zdlouhavé čištění

Máte strach, že byste museli svůj nový gril Weber po každé přípravě voňavých dobrot zdlouhavě čistit? Obavy mohou jít stranou! Grilovací rošty pouze jednoduchým pohybem vytáhnete a můžete je čistit suchou nebo mokrou metodou. Velmi pohodlná je i obsluha. Topná spirála se rozžhaví během pár minut a teplotu lze ještě zvýšit díky speciálnímu integrovanému poklopu. Pokud ještě váháte, jaký model zvolit, podívejte se na nabídku internetového obchodu grilcentrum.cz a budete mít jasno.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*