Přírodní síla Kotvičníku.

Člověk využívá léčivou sílu přírody již od pradávna. I dnešní medicína vzala bylinky a rostlinné výtažky na milost a pomalu se vrací k přírodním preparátům. Rostliny pomáhají tlumit bolest, posilují naší imunitu, zabraňují rychlému nástupu civilizačních chorob.

Existuje i zcela přírodní přípravek pro zlepšení sexuálního života. Výtažek z nenápadné rostliny kotvičníku zemního (Tribulus terrestris) podporuje libido a zlepšuje erekci. U nás jsou přípravky z kotvičníku novinkou, ale účinky kotvičníku na lidský organizmus jsou známé již více než sto let. Tato rostlina se používala především v Asii  a Africe nejenom pro své afrodiziakální vlastnosti, ale i pro podporu prokrvení a funkce krevního oběhu a jater.

Můžete se pokusit kotvičník pěstovat na své zahradě. Jedná se o rostlinu poměrně dekorační. Vyhovuje mu slunné stanoviště a spíše písčitá lehká půda. Ze sušeného kotvičníku lze vyrábět odvary, které se pravidelně pijí. Pokud zrovna nejste nadšení zahrádkáři, můžete si snadno koupit silný extrakt kotvičníku s garantovanou kvalitou i původem rostlin. Kotvičník forte je zcela přírodní afrodiziakum ve formě kapek, které se užívají 2 krát denně. Jedná se o zcela bezpečný testovaný potravinový doplněk, který je na rozdíl od jiných, většinou syntetických přípravků na podporu vzrušivosti a erekce, k dostání bez lékařského předpisu

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*