Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika z druhé ruky

vysokozdvižný vozík

vysokozdvižný vozíkJaká technika je nepostradatelná ve skladových halách? Jsou to především vysokozdvižné vozíky, bez kterých by nakládka a vykládka zboží byla více než problematická.

Vysokozdvižné vozíky velice zjednodušují logistiku v menších skladech, velkých halách i v exteriéru. Všechny typy se hodí pro práci s těžkými a objemnými předměty, liší se ale nosností, zdvihem, výškou i délkou vidlic. Výběr optimálního modelu vysokozdvižného vozíku tak závisí na těchto parametrech, způsobu a místě používání.

Nákup z druhé ruky

Ať už plánujete nákup velmi výkonného robustního elektrického vysokozdvižného vozíku nebo ekonomicky výhodného dieselového vysokozdvižného vozíku, musíte počítat s vyšší investicí. Pokud chcete omezit náklady na pořízení vysokozdvižných vozíků, můžete si koupit použitý plně funkční stroj. Využijte Bazar vysokozdvižných vozíků Semat HB. Všechny nabízené stroje jsou v dobrém technickém stavu a plně funkční.

Vybíráme vysokozdvižný vozík

Pokud budete pracovat na nerovném či nezpevněném povrchu, budete potřebovat terénní vysokozdvižný vozík, který se dobře obsluhuje na náročném terénu, třeba i bahnitém nebo zasněženém. Takové vozíky se používají na stavbách a skládkách, v kamenolomech či v lese.

V omezeném prostoru hal a skladů budou dobře sloužit teleskopické vozíky, které se hodí i tam, kde nelze pracovat s klasickou, robustní manipulační technikou. Tam, kde nejde tolik o rychlost a efektivitu práce, postačí ruční vysokozdvižný vozík.

Podle použití, jsou vysokozdvižné vozíky poháněny buď elektrickými akumulátory nebo dieselovými motory. Mezi přední výrobce dieslových vysokozdvižných vozíků patří Toyota a Manitou Buggie, neoblíbenější vysokozdvižné vozíky poháněné elelektrikou vyrábí Toyota, Jungheinrich, Desta, Linde nebo Caterpillar. Manipulační techniku zmíněných značek nabízí i Bazar manipulační techniky Semat HB. V sortimentu najdete například zvedací plošiny či kladkostroje.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*