Zámečnické a sklenářské služby ve dne, v noci

zámečník

zámečníkMožná nám dáte za pravdu, že najít šikovného a poctivého řemeslníka je v dnešní době čím dál tím těžší. Přitom poptávka po řemeslnících zdaleka neklesá, naopak. Zámečníci jsou jedni z nejuniverzálnějších řemeslníků, kteří umí mnohem víc než jenom během chvilky otevřít zabouchnuté dveře.

Zámečníci najdou uplatnění ve strojírenské výrobě i při opravách. Zkušený zámečník musí umět číst v technických výkresech, rozměřovat i rýsovat, pilovat, obrábět kovy, řezat závity, sekat či svařovat.

Kde tedy poptat kvalitní zámečnické služby?

Pokud jste si zabouchli dveře od bytu či potřebujete vyměnit zámek, třeba kvůli klíči zlomenému v zámku, můžete využít nonstop fungující Záchranné technické služby, která poskytuje havarijní servis v Praze a ve středních Čechách. Havarijní servis zahrnuje i sklenářské služby ve dne i v noci. Rozbitá výloha totiž do rána nepočká. Volat můžete na nonstop linku 800290291.

Mezi další poskytované služby patří i otevírání provozoven a trezorů, přestavby a sjednocení zámkových vložek, výroba a instalace bezpečnostních mříží a pancéřových dveří či bezpečnostní nátěry jednotlivých prvků a konstrukcí řezání plamenem, sváření plamenem a obloukem.  Problém nepředstavují ani rozsáhlé zámečnické práce a montáže na stavbách i domácnostech.

Zabouchnout si klíče v bytě či autě je velmi nepříjemné, zvlášť v případě, že u sebe nemáte osobní doklady. V takovém případě je při otevírání objektu či vozu nutná asistence policie. I tehdy vám Záchranná technická služba pomůže. Ještě méně příjemné je najít byt či dům vybraný lupiči. Jednou z věcí, kterou je po zjištění vloupání do nemovitosti nutné zařídit, je oprava oken či dveří. V moderních oknech jsou použita izolační dvojskla či trojskla, i ta je možné v případě poškození vyměnit tak, aby okna nadále plnila svou tepelně izolační funkci.

Někdy je potřeba zámečnické práce spojit i s pracemi sklenářskými. Tak je tomu v případě instalace bezpečnostní skla s folií s atestem pro pojišťovny či drátěného bezpečnostního skla. Sklenář vám pomůže i s běžnějšími úkony, jako je řezání skel, zasklívání oken či výloh, zasklívání světlíků či částí pergol, instalace skleněných schodů, stěn či zábradlí.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*