Kvalitní pneuservis a rychloservis.

pneu servis

pneu servisJaro už je tu, už jsme sundali kozačky a sněhule a je nejvyšší čas přezout i auto. Stejně jako vaše boty, ani pneumatiky nemají neomezenou životnost. I pokud je vzorek na pneu ještě docela dobrý, kvalita pneu už může být horší, protože i materiál ze kterého je pneumatika vyrobena stárne. Jezdit na ojetých nebo zpuchřelých pneu je zbytečným rizikem. Pneumatiky už mají za sebou více než stoletou historii, během které prošly velkým vývojem.

Pneumatiky podstatně ovlivňují jízdní vlastnosti vozu. Levné pneu nemají takové charakteristiky a životnost jako pneu od renomovaných výrobců. Každá pneumatika má charakteristické vlastnosti na suché i mokré silnici a na sněhu. To ovlivňuje jízdu i brzdnou dráhu vozu.

V Eurotyres pneuservis Praha a Eurotyres pneuservis Ostrava si můžete vybrat optimální pneumatiky  pro osobní, VAN i off road vozidla. V sortimentu najdete pneumatiky symetrických, asymetrických i směrových dezénů. Vyberte si z pneumatik všech hlavních značek, Dunlop, GoodYear, Hankook, Pirelli, Fulda, Falken, Continental, Kumho, Kingstar, Barum, Kléber, Michelin a jiné.  Při výběru pneu je v první řadě důležitý jejich rozměr, který je zapsán v technickém průkazu vozu. První číslo znamená šířku pneumatiky, druhé udává její profil, procento výšky bočnice pneumatiky. Písmeno R udává radiální konstrukci pneumatiky a další číslo odpovídá vnitřnímu průměru pneumatiky v palcích, a tedy i průměr ráfku.

Kvalitní pneuservis zajišťuje více služeb, než je výměna zimních pneumatik za letní. Pokud auto potřebujete každodenně, a na službu pneuservisu spěcháte, může pro minimalizaci času využít služby rychloservisu. Mezi základní poskytované služby patří  montáž i demontáž pneu a jejich vyvážení, případně výměna kol s disky.  Jednou z často využívaných služeb je možnost sezónního uskladnění pneumatik nebo čištění a malý pravidelný servis vozidel.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*