Zámečníci pomohou nejenom otevřít zabouchnuté dveře

zámečníci

zámečníciTaké vám připadá, že najít řemeslníky, kteří odvedou dobrou práci za rozumnou cenu je stále těžší? Přitom některé práce nezvládne bez odborných znalostí a vybavení ani šikovný domácí kutil. Ještě větší problém nastává, pokud potřebujete řemeslníky opravdu rychle, třeba v případě havárie. Takové prasklé potrubí, rozbité okno nebo zabouchnuté dveře dokáží pořádně potrápit.

Pokud sháníte zámečníka, můžete se obrátit na firmu AAA – Záchranná technická služba, s mnohaletou zkušeností v oboru. V nabídce nechybí  zakázková výroba zámečnických produktů. Hlavní je ale kompletní zámečnický servis pro jednotlivce, komerční objekty i  instituce. 

Zkušený zámečník umí otevřít zabouchnuté dveře během chvilky. Kromě rychlého otevření bytu nebo jiného objektu, případně trezoru či vozu, vám zámečníci poškozené dveře opraví a pomohou s nouzovým či finálním zabezpečením objektu, třeba po vloupání. Zámečníci zvládnou výměnu vložek a nejrůznějších kování i přestavby a sjednocení vložek. Zámečnické řemeslo ale zahrnuje mnohem více, od oprav, přes čtení v technické dokumentaci po sváření plamenem a obloukem. Mezi další poskytované služby patří i zabezpečení objektu, přesněji řečeno výroba a osazení mříží a oprava poškozených mříží, montáže bezpečnostních pancéřových dveří, instalace drátěného a bezpečnostního skla a s tím spojené sklenářské práce a bezpečnostní nátěry jednotlivých prvků a konstrukcí řezání plamenem.

Potřebuji zámečníka, značka rychle

Pokud bydlíte v Praze či středních Čechách, nemusí být zabouchnuté dveře bytu či domu velkou komplikací. V případě potřeby můžete totiž využít služby havarijního servisu fungujícího 24 hodin denně. Pokud si zabouchnete dveře nebo najdete po návratu z práce vytlučené okno, volejte na nonstop linku 800290291. Tato Záchranná technická služba poskytuje zámečnické a sklenářské služby. Stačí nahlásit, jaký problém máte, a počkat na odbornou pomoc. Ani výměna obyčejného rozbitého okna nemusí být zrovna jednoduchá, zvlášť pokud se jedná o moderní euro okna s izolačními dvojskly či trojskly. Provizorní řešení se pak nemusí vyplatit. Naopak, zkušený sklenář je sázkou na jistotu.

Záchranná technická služba dbá na vysokou odbornost a bezúhonnost svých zaměstnanců.  Bezpečnost klientů je posílena i díky systému adresného vysílání techniků. I v případě, že je při otevírání objektu či vozu nutná asistence policie, můžete počítat s pomocí Záchranné technické služby.

Vždy je lepší problémům předcházet, než je následně řešit. Můžete proto využít služby preventivní prohlídky objektů s následným návrhem jejich údržby. Získáte tak řešení objektu na míru a ušetříte náklady spojené s provozem objektu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*