Hurá do infrasauny

Jak nejlépe relaxovat doma? Zdravější způsob než je sezení u televize je bezpochyby odpočinek v domácí infrasauně. Tento druh relaxace v domácím prostředí má spoustu výhod a co je důležité, můžete si ho užít vždy, když chcete. Ne každému se chce po práci či o víkendu sbalit věci a vyrazit do některé veřejné sauny. Ne každému je příjemná společnost cizích lidí.

Pravidelné saunování zvyšuje obranyschopnost organizmu, což je důležité zejména v těchto sychravých měsících, kdy jsou časté chřipky a nachlazení. Saunování a zdraví jde ruku v ruce, navíc vám zlepší náladu. Na konci podzimu a v zimě se velmi brzy stmívá a to v kombinaci s chladným počasím působí na mnoho lidí negativně. Pokud se často cítíte unavení a bez energie, určitě vám relax v infrasauně udělá dobře. Užijte si saunování s partnerem či partnerkou, kamarády a klidně i s dětmi. Pro ně je infrasauna vhodnější než sauna klasická, zejména kvůli nižším teplotám.

V posledních letech již nejsou domácí infrasauny finančně nedostupné. Zvláště pokud si vyberete některý z menších modelů určených pro jednu až dvě, případně tři osoby. Takové sauny nezaberou mnoho místa a vejdou se i do menších domů. Mezi nejmenší infrasauny nabízené společností Penzo patří modely Italia, Constance, Standard 2002 a Monaco. K některým nabízeným produktům obdrží zákazník dárek zdarma. Pokud sháníte infrasaunu za rozumnou cenu, prohlédněte si levné infrasauny.

Další možností, jak při nákupu nesáhnout hluboko do kapsy, je nákup infrasaun druhé jakosti nebo z druhé ruky, tedy levných již použitých infrasaun z „bazaru“. Pokud se předchozí majitel k dané infrasauně choval uživatelsky dobře, nákup se může určitě vyplatit. Je ovšem potřeba počítat i s kratší nebo s žádnou zárukou s ohledem na rok pořízení infrasauny. Vždy je lepší si saunu prohlédnout na vlastní oči. Aktuální nabídku najdete na www.megainzerce.cz.

Ušetřit můžete i za instalaci sauny na požadované místo. Samoinstalační infrasauny Hanscraft se díky unikátnímu zaklapávacímu systému opravdu jednoduše smontují z jednolitých dřevěných bloků. Pak stačí zapojit infrasaunu do elektřiny. Stavba nezabere o moc více než hodinku času.

Působením infračervených paprsků na lidské tělo dojde k rovnoměrnému prohřátí organizmu. To prospívá kloubům, svalům i oběhovému systému. Na rozdíl od klasických saun se teplota v infrasauně pohybuje jen okolo 50 stupňů. Výkonné keramické zářiče, respektive IČ paprsky, totiž neohřívají okolní vzduch, ale zahřívají přímo lidské tělo. Aby byl pobyt v infrasauně maximálně příjemný, jsou tyto IČ zářiče umístěny v zádové části sauny a ve spodní části na nohy.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*