Zahradní přístřešek najde bohaté uplatnění. Jak jej vybírat?

Je-li součástí vaší nemovitosti alespoň trochu prostorná zahrada, pak jistě není na škodu na ní ponechat místo pro nejrůznější dočasné stavby. Během příjemného a teplejšího období může být například velmi užitečným doplňkem exteriéru domu zahradní přístřešek.

Základem je snadné složení a rozložení

Zahradní přístřešek je perfektní především v tom, že nemusíte složitě řešit jeho výstavbu. V několika lidech ji hravě zvládnete během pár desítek minut, podobně je tomu i následně se skládáním. Každý zahradní stan se obvykle skládá z kovových, případně hliníkových tyčí, jež lze bez většího úsilí spojit v pevnou konstrukci. Na ni se pak umisťují plachty. Asi nejlepší volbou jsou kvalitní plachty z umělých pogumovaných materiálů, dokážou totiž odolávat větru a jsou rovněž nepromokavé, takže ochrání předměty i osoby před případnými nepříznivými klimatickými podmínkami.

Rozměry a další vlastnosti

Zahradní přístřešky se samozřejmě dají pořídit v mnoha variantách a rozměrech. Vystačíte-li si s menším provedením, pak je pro vás vhodný stanový přístřešek o rozměrech 3×3 metry, u specializovaných prodejců ale narazíte třeba také na modely s takřka dvojnásobnými parametry.

Výběr zahradního přístřešku se tedy má uskutečnit především dle jeho velikosti, dále pak podle materiálů, z nichž je vyrobena konstrukce, potažmo opláštění. V neposlední řadě samozřejmě hraje roli ještě vzhled a cena. Nejlevnější zahradní stany a přístřešky vás vyjdou na pár tisíc korun.

V nabídce vybraných obchodů jsou k dostání třeba podobně řešené varianty, které lze využít pro různé promo akce. Pořádáte-li kupříkladu nějakou akci, jistě se vám bude hodit reklamní stánek, v němž se dá prezentovat různé zboží a služby. Prodejní stánek má vždy být vyrobený z odolných materiálů, aby jeho konstrukce vydržela nápory větru apod.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*