Vyzkoušejte kancelářské židle české provenience

Kancelářská židle

Kancelářská židleLidské tělo prý není stavěno k dlouhodobému sezení. Možná proto sedavá zaměstnání způsobují bolesti zad a další problémy. V každém případě je ale rozdíl sedět na kvalitní a nekvalitní židli.

Jedením z opravdu významných výrobců klasických kancelářský židlí a židlí a křesel vyšší střední řady je společnost Alba ČR Společnost sídlí ve Škvorci v okrese Praha východ, další pobočky jsou v Brně a v Ostravě. Sesterskou prodejnu najdete i na Slovensku.

Špičkové designové produkty s mnoha vychytávkami a možností nastavení pro opravdu pohodlné sezení, které zbytečně nezatěžuje páteř, se vyplatí používat pokud trávíte na židli dlouhé hodiny, třeba celou pracovní dobu. Dobrou kancelářskou židli, tedy židli, kterou lze označit za zdravotní, dělá kvalitní ergonomie sezení.

Mezi kancelářské židle vyšší střední třídy lze zařadit již modelovou řadu Empire. V aktuálním sortimentu najdete hned několik různých modelů zajímavých designových židlí pro náročné zákazníky. Vyberte si model, který vám bude maximálně vyhovovat a bude se vám líbit. Nemusíte se omezovat jen na fádní šedou či černou barvu. Výraznější barvy kancelář oživí.

Ani levnější modely kancelářských židlí samozřejmě nemusí být nekvalitní. Je samozřejmé, že náklady na kancelářský nábytek pro řadové zaměstnance mají své limity. I mezi otočnými kancelářskými židlemi nižší řady lze najít propracované kancelářské židle s pohodlným látkovým či koženým polstrováním, s područkami a s hlavovou opěrkou. Moderní potahové látky se snadno udržují, mohou mít i protišpinivou úpravu.

Ke každému základnímu provedení si lze přiobjednat doplňky, často několik druhů područek, křížů a koleček.V sortimentu kancelářské židle Praha najdete i kancelářskou židli Matrix, která je antistatická, tedy určená speciálně pro elektro provozy.

Pohodlné sezení podporuje vybavení židle výškově stavitelným vysokým opěrákem či synchronní mechanikou s nastavením tuhosti podle váhy uživatele a blokací ve zvolené pozici a horizontálně stavitelný sedák. Pro relaxaci slouží možnost houpání na židli.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*