Sklo jako designový prvek interiéru

sklenářství

sklenářstvíStačí jedna neopatrní rána míčem a už hledáte sklenáře. Sklenáře ale nepotřebujete pouze v případě, že vám praskne skleněná výplň v okně, dveřích či skleníku. I v případě, že se třeba rozhodnete pro moderní designové skleněné obklady za kuchyňskou linku nebo chcete atypický sprchový kout do koupelny, oceníte vysoce profesionální služby Sklenářství Brno Rosprim, které není v oboru žádným nováčkem a kde se mohou pochlubit mnoha pozitivními ohlasy zákazníků.

Sortiment sklenářství Rosprim je opravdu velmi široký a zahrnuje bezpečnostní a kalená skla, protipožární a izolační skla, žáruvzdorná skla do krbu, matovaná či  ornamentní skla a drátoskla a samozřejmě také zrcadla nejrůznějších rozměrů. Nabízené služby zase zahrnují kromě klasického zasklívání oken, dveří, výloh, střech či výtahů také broušení, vrtání, pískování a fazety, laminování skel, instalaci skleněných zábradlí a schodišť, nábytková skla či výrobu akvárií a terárií na zakázku. Podívejte se na realizace a reference zákazníků.

Sklo, které dodá interiéru styl

Novinkou v sortimentu jsou barevná skla a skleněné obdklady, které se stanou dominantním prvkem interiéru a oživý kuchyňskou linku či koupelnu. Například bílá či světlá kuchyňská linka se díky červené, zelené nebo třeba fialkové skleněné ploše úplně rozzáří. Barevné skleněné desky lze trochu neobvykle použít i jako pracovní desky do kuchyně. Jejich předností není jen neotřelý vzhled, ale i nenáročná údržba a odolnost. Velmi dobře a designově vypadají i celoskleněné dveře či stěny, které prostor opticky zvětší.

Služby Sklenářství Brno Rosprim nejsou omezené pouze na Brno a okolí. Sklenářské práce lze zajistit na území celé České Republiky. Zákazníci mohou využít NONSTOP 24 hodinový provoz, jak na sériovou výrobu, tak na akutní havarijní situace, jako jsou poškozené skleněné plochy po vloupání či havárii. Profesionální sklenářství disponuje profesionálními stroji, jako je oboustranná vrtačka na otvory do skel či plně automatický stroj na broušení a leštění hran skla.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*