Biokosmetika je cestou k větší kráse i spokojenosti

Přestává vás bavit komerční kosmetika, která je plná zbytečné chemie? Nebo trpíte alergickými reakcemi na některou z obsažených látek? V takovém případě se spolehněte na přirozenou sílu přírody. 100% BIO kosmetika vyřeší vaše potíže a nabídne efektivní řešení mnoha nepříjemných stavů. Kde ji koupit?

Nenápadný obchůdek uprostřed Vsetína

Pojďme si představit poměrně nenápadný krámek, který zdobí centrum Vsetína – Ekokočka. Jeho majitelka se rozhodla prodávat pouze 100% přírodní a čistou kosmetiku od lokálních malosériových výrobců. Sama pečlivě vybírá, zkoumá a testuje všechny nabízené produkty.

Věří jen takovým, které obsahují byliny, oleje a přírodní esence. Na pulty obchodu se naopak nedostanou přípravky plné chemie, éček, barviv, plnidel a alergenů. Ať už si tedy koupíte cokoliv, budete mít jistotu opravdu poctivé péče o svou krásu.

Ačkoliv se Ekokočka rozprostírá pouze na několika metrech čtverečních, nabízí stovky poctivých produktů všech druhů. Ihned po vstupu si můžete prohlédnout krémy, mastičky, olejíčky, tělová mléka, hydratační masky, peelingy, barvy na vlasy, parfémy, deodoranty, a dokonce i štětce, hygienické pomůcky, vonné svíčky a komplexy vitamínů a minerálů.

Ať už vás zajímá jakýkoliv produkt, případně řešíte libovolný problém, ochotná majitelka vám moc ráda se vším pomůže. Dokonce vás nechá vyzkoušet si různé typy přípravků, abyste si vybrali ten nejlepší.

Nenechte si ujít návštěvu e-shopu

Jak vlastně vypadá 100% přírodní kosmetika? Mrkněte se na internetové stránky e-shopu Ekokočka, kde získáte odpověď a potřebnou inspiraci. Pokud se vám nechce jezdit až do Vsetína, prostě si veškeré přípravky objednejte z pohodlí domova. Majitelka obchůdku je odesílá do pouhých dvaceti čtyř hodin od vytvoření objednávky.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*