Vozy Ford kdysi a dnes

Ford

FordPokud se v Čechách rozhodnete pro auto americké provenience, pravděpodobně to bude Ford. Jeho obliba je vysoká, nejvyšší byla v letech 2009, kdy byly vozy Ford nejodváženějšími vozy u nás. O jejich úspěch se postaraly především vozy Ford Fusion, legendární Ford Focus a v neposlední řadě i užitkový Ford Transit.

Tyto vyzy opustily výrobní linky více než 100 let po prvním osobním automobilu značky Ford. Suverénně nejoblíbenějším vozem Ford všech dob ale zatím zůstává Ford Escort, vyráběný až do roku 2000. Společnost Ford Motor Company byla vůbec průkopníkem v mnoha směrech. Jehich cenově dostupný model Ford model T přispěl k velkému rozšíření motorových vozidel mezi střední třídu.

Pokud uvažujete o koupi nového nebo zánovního Fordu nebo potřebujete originální náhradní díly, podívejte se na bohatou stále aktualizovanou nabídku autorizovaného prodejce a servisu vozidel značky Ford, společnosti AMB Praha. Najdete jí ve třech pobočkách v Praze na Strakonické, Plzeňské a na Ořechu. Právě tam si můžete vybírat v nejmodernějším autosalonu značky Ford v Česku.

Před tím, než se do Autosalonu osobně vypravíte, doporučujeme zjistit na interaktivních webových stránkách fordmania.cz, jaké vozy jsou momentálně skladem.  Najdete zde nejenom nová skladová vozidla, ale i předváděcí a referentská vozidla za výhodné ceny. Předváděcí vozy mají minimum najetých kilometrů, jsou v perfektním technickém stavu a připravená k okamžitému odběru. Ať už hledáte malé Káčko nebo faceliftované verze modelů Ford Mondeo, Galaxy či C-Max nebo nový C-Max, ať už dáváte přednost vozům typu hatchback, kombi, sedan nebo pick up, určitě si vyberete. Pokud si stále ještě nejste jisti jaký model by byl pro vás nejvhodnější, můžete využít vyhledávání podle parametrů jako jsou typ motoru, palivo nebo stupeň výbavy. Je jasné, že koupě nového vozu má své nesporné výhody. Na nový vůz je poskytována několikaletá záruka, majitel se nemusí obávat skrytých vad. Při koupi nového auta se nemusíme stresovat tím, jak se o něj předešlý majitel staral a jaký byl řidič. Mínusem při koupi nového auta je cena. Ihned, jak s vozem vyjedeme z autosalonu, jeho hodnota klesá. Auto staré jen několik let tak můžeme koupit za zlomek původní kupní ceny.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*