Kvalitní pojezdová kolečka

pojezdová kolečka

pojezdová kolečkaNedílnou součástí manipulační techniky jsou průmyslová, přístrojová i těžkotonážní pojezdová kolečka.

Při poškození nástroje či stroje není nutné hned kupovat nový, pokud tedy seženete odpovídající náhradní díl. Pokud potřebujete náhradní pojezdová kolečka k pojízdným vozíkům, například k paletovým vozíkům nebo rudlíkům a dalším jednoduchým strojům či k nábytku, vyberete si v širokém sortimentu společnosti Hanet, kde najdete kvalitní pojezdová kolečka značek Tente či  AVO i kola české provenience.

Nejvhodnější kolečka vyberete podle uvedených parametrů, především velikosti, nosnosti a materiálů, ze kterých jsou kolečka vyrobena. Mezi použitými materiály dominuje pryž, nylon, polyuretan a silon. Některá těžkotonážní  kolečka jsou dodávána s vidlicí s pozinkovanou ocelovou úpravou. Nosnost těžkotonážních koleček se pohybuje od cca 300 až do 800 kg. Tato otočná odolná kolečka bývají kvůli bezpečnosti provozu opatřena brzdou. V sortimentu nechybí ani samostatná kola a samostatné držáky či náhradní díly.

Většina nabízených pojezdových koleček je skladem a tedy připravena k okamžité distribuci. Pokud si nejste jisti, zda by dané pojezdové kolečko šlo použít pro určitý vozík, stroj či nástroj, nechte si odborně poradit a jistě najdete přesný typ kolečka, který vám bude maximálně vyhovovat. Další službou zákazníkům je montáž různých typů samostatných kol do různých typů vidlic, aby se docílilo potřebného provedení.

2 Comments

  1. Dobrý den prosím oradu mám sedačku bez koleček jsem již starší a nemůžu pod ní ani uklízet můžete mi prosím poradit jaká kolečka tam dát a kde bych je koupila?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*