Zapojte se do soutěže „Mazlíček roku“

Mazlíček roku

Mazlíček rokuV mnoha českých rodinách najdeme nějaké to zvířátko. Většinou se jedná o právoplatného člena rodiny. Lidi své mazlíčky milují a dopřávají jim to nejlepší. Mnoho cizinců počet psů, koček i dalších zvířecích miláčků v českých domácnostech překvapuje. Do mnoha restaurací, kaváren a barů vás také bez problémů pustí s pejskem. Češi jsou prostě milovníky psů a koček.

Který zvířecí mazlíček je ten nejroztomilejší, nejhezčí, nejzajímavější, nejvtipnější? Právě teď startuje další ročník soutěže o nej mazlíčka roku. Zapojit se do soutěže o ceny je jednoduché, stačí vložit foto vašeho zvířete nebo hlasovat pro fotku, která vás nejvíc zaujala. Zapojte do hlasování své přátele, je zábava být u zrodu nové zvířecí celebrity. A navíc je opravdu o co hrát. Výhra a ceny potěší zvířecí kamarády i jejich páníčky.

Mazlíček roku si bude moci užívat své slávy v síni slávy ve vybrané společnosti vítězů z minulých ročníků a pejsků, koček ale i hlodavců, kteří se umístili na druhém a třetím místě. Zaregistrovat do soutěže se lze pomocí vytvoření profilu mazlíčka nebo prostřednictvím svého facebookového účtu. Hlasy může mazlíček získávat i v „Soubojích mazlíčků“ a mnoha dalšími způsoby. Víc informací najdete na www.mazlicekroku.cz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*