Trezory chrání Váš majetek i v 21. století

trezor

trezorMožností, jak zabezpečit svůj majetek, nemovitost, osobní automobil, cennosti, je bezpočet. K těm opravdu klasickým způsobům patří staré dobré trezory, které své místo mají i v jednadvacátém století. V trezorech se uchovávaly a uchovávají peníze, ale i důležité listiny, šperky, umělecká díla a další cenné předměty.

Trezory různých typů se používaly a stále používají jak ve velkých finančních institucích jako jsou banky či pojišťovny, tak v malých obchodech a kancelářích, v obytných domech i bytech. Proti vniknutí nepovolaných osob mohou být zabezpečeny mnoha typy stavebních, mechanických i elektronických bezpečnostních prvků.

Jedním z typů trezorů jsou nedobytné pokladny či domácí trezory. Trezor může mít nejrůznější vzhled i velikost. Obecně se jedná o dvouplášťovou schránku s dostatečnou izolací a zabezpečením proti násilnému vniknutí.

Pokud hledáte moderní trezory špičkové kvality, můžete se obrátit na společnost LOCK service s.r.o., která je držitelem Licence na provozování Technické služby, vydané Krajským ředitelstvím Policejního sboru v Bratislavě. S výběrem vhodného modelu vám tak mohou poradit zkušení odborníci. Na návrhu opravdu kvalitních trezorů se podíleli nejen konstruktéři, ale i kriminalisté a sami obchodníci a hoteliéři.

Starý zrestaurovaný a samozřejmě plně funkční trezor může plnit i dekorační funkci. Staré trezory se vyznačují dokonalým řemeslným zpracováním a použitím přírodních materiálů.  Služby zákazníkům zahrnují nejenom prodejem trezorů, ale i jejich servisem a otevíráním, případně i odstraňováním stavů po vloupání. LOCK service se zabývá i restaurováním starožitných trezorů. V sortimentu této specializované firmy samozřejmě najdete i bezpečnostní dveře druhého, třetího i čtvrtého stupně, značky Sherlock. Tyto dveře dobře vypadají a poskytují ochranu proti mechanickému napadení šroubovákem, dřevěnými a plastovými klíny, kleštěmi, hasákem či kladívkem. Také jsou odolné vůči statickému a dynamickému zatížení. S opravdu sofistikovanými modely dveří si neporadí ani dláto a sekera či elektrické ruční nářadí.

více informací najdete na cz.lock.sk.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*