Tablety s dobrým poměrem výkon/cena.

tablet

Tablet, neboli přenosný kompaktní počítač, si nachází stále více příznivců. Po počáteční nedůvěře si lidé rychle zvykli na ovládání pomocí dotykové obrazovky. Tablety si našly své příznivce především díky malým rozměrům, které téměř odpovídají velikostem klasických mobilních telefonů. I Pady jsou na trhu sice pouze pár let, i za tak krátkou dobu ale poskočily přenosné počítače dost kupředu. Zvýšila se jejich použitelnost a životnost baterie a značně se změnilo jejich zaměření. Dnešní tablety umožňují využívat téměř stejné funkce jako notebooky. Jejich výhodou je multidotykové ovládání.

tablet Mezi tablety, jejichž obliba roste, patří levné tablety GoClever, na platformě Android. Využívají je především méně nároční uživatelé, kteří potřebují hlavně snadný přístup k internetu pomocí WiFi. Používají se i pro čtení elektronických knih, komunikaci přes Skype či připojení k sociálním sítím Facebook nebo Twitter, dále pro sledování filmů v slušném rozlišení nebo prohlížení fotek. Díky operačnímu systému Android, na nich lze využít velké množství nejrůznějších aplikací z obchodu Google Play.Ty nejmenší modely jsou výhodné pro cesty kamkoliv, kde potřebujete mít počítač při ruce. Tablety GoClever jsou cenově přijatelné a nabízí vysokou kvalitu, srovnatelnou s modely známějších značek.

Na výběr jsou modely Go Clever se sedmipalcovým nebo desetipalcovým displejem. Mezi menší tablet Android GoClever patří třeba model GoClever Tab R75 nebo GoClever i71. A v čem tablety Go Clever zaostávají za konkurencí? Slabší jsou především v udávaném výkonu procesoru, který značně omezuje jejich použití. Výjimkou je v tomto ohledu model  Go Clever Tab A971, s vícejádrovým procesorem. Pokud ale sháníte tablet za rozumnou cenu a nejste zrovna velký pařan náročných her, budete s tablety Go Clever opravdu spokojeni.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*