Stylové sedací soupravy

sedací souprava

sedací soupravaTěžko bychom hledali dům nebo byt, kde chybí sedací souprava. Sedací soupravy jsou dominantním prvkem obývacích pokojů a plní mnoho funkcí. Každý má o sedací soupravě konkrétní představy, které se promítnou do výběru nové sedačky.

Vybírat můžete z široké nabídky čalouněných i kožených sedacích souprav. Sedací soupravu vybíráme podle účelu, velikosti i úložných prostorů. Sedací soupravy se liší použitými materiály, konstrukcí, skeletem a jádrem. Některé sedací soupravy jsou využívány k příležitostnému spaní. V takovém případě bychom měli vybírat kvalitní sedací soupravy k tomu určené. Roli hraje kvalita polstrování i jednoduchost rozložení na lůžko. Rozložením sedačky získáme plnohodnotné lůžko, lůžko a půl nebo dokonce manželskou postel.

Pravděpodobně nejoblíbenější jsou praktické rohové sedačky, které nabízí dostatečný prostor pro sezení i ležení a často také velké úložné prostory. Uložit polštářky či deku přímo do úložného prostoru sedačky je velmi praktické. V mnoha případech mají zákazníci možnost vybrat si potahový materiál sedací soupravy, tak, aby ladila se zbytkem interiéru. Pokud plánujete, že budete sedací soupravu používat déle než jeden či dva roky, vybírejte spíše klasiku v podobě jednoduchých a nadčasových designů, které se vám nepřestanou za chvíli líbit. Kvalitní sedací soupravy jsou provedené do každého detailu a vyšší počáteční náklady jsou vyváženy komfortem a dlouhou životností.

Dalším důležitým kritériem výběru sedací soupravy je jednoduchost údržby a čištění a její odolnost proti oděru. Obecně platí, že  potahové látky se čistí obtížněji než koženka či kůže, kterou můžete snadno setřít.

Velmi dobře vypadají i křesla, taburety a doplňky stejného stylu a dekoru. Pokud chcete sedací soupravu umístit do atypického prostoru nebo máte specifické požadavky, vybírejte variabilní sedací soupravy, které lze přizpůsobit dispozicím prostoru, který máte k dispozici. Další možností je nechat si vyrobit sedačku podle přání zákazníka. Variabilní kožené i látkové sedací soupravy, rohové sedací soupravy i sedací soupravy do U a mnoho dalšího najdete v e-shopu Nejlepsi-nabytek.cz. Ke každému nákupu sedací soupravy dostanete čistič čalouněného nábytku a ke každé objednávce nad 25.000,- Kč obdržíte dárek v podobě kožené kabelky podle vlastního výběru.

1 Comment

  1. Krásné a stylové – přidat k nim chlupatý koberec, umělé kožešinky a několik malých polštářků a bude to skoro jako z magazínu.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*