Sklenářské služby pro Prahu a okolí

sklenáři

sklenářiTaké se vám to stalo? Rozbité okno v ten nejnevhodnější okamžik, třeba když se chystáte na víkend odjet. Nic co by sklenáři za chvíli nespravili. Jde ale o rychlost. Sklenářství Praha servis disponuje nonstop fungující pojízdnou sklenářskou dílnou, díky níž není problém rychle a efektivně provést veškeré potřebné sklenářské práce přímo u zákazníka, tedy v Praze a okolí.

Sklenářské služby ale zahrnují mnohem víc, než je zasklívání rozbitých oken, dveří či výloh. Podle požadavků lze zasklít nejrůznější kovové, plastové či dřevěné konstrukce. Dalšími službami, které zajišťuje sklenářství jsou řezání, broušení, vrtání, pískování, fazetování skla podle přání zákazníka. Praha servis je specialistou na zasklívání nadrozměrných skel. Instalovat lze nejenom skla běžné tloušťky, ale i izolační dvojskla, bezpečnostní skla, kalená skla, drátoskla nebo zrcadla.

Skla s povrchovou úpravou se hodí například pro prosklení vchodových nebo interiérových dveří. Velmi oblíbená jsou pískovaná skla s různým matovým efektem, podle hrubosti abraziva, které bylo použito. Dalším dekoračním prvkem v domě či bytě je čiré či barevné fazetované sklo, které najde své využití například jako pracovní desky stolu, police či dekorační prvky. Velmi oblíbená jsou i fazetovaná zrcadla do koupelen či předsíní.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*